Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen Yardım Aile aracı olarak hangisini alırdınız

seat harici başka marka arac önerebilirmi forumda sayın admin :D burası seat forum başka marla kelimesini ağzınıza almayın beyler.gitsin nerden alırsa alsın burası seat aracı olanların yeri.yok onu mu alayım sunu mu alayım.ne alırsa alsın bız seat meraklısıyız başka arac kesmez bizi :D

adam da seat leon var mesela ,bakıyoruz başka marka öneriyor kendı aracını övsene kardeşim.seat harici başka arac düşnemıyom rahatlıgı cordobada buldu dar olsa da :D

Abi haklısında marka takıntım olusuyor skoda da seat olsa gözüm kapalı alırımda ne bilim skoda zor benim için. Toledodan çok umutluydum kasa küçük o nedenle alternatifim yok. Ah exeo nun dizeli olacaktiki :(

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi
abicim boşver skodayı falan.seat skodaya on basar endamı yeter.seta al da ne alırsan al.bugun altea xl 106 lira :)bizim kültürümüz alışmış kuş serisi brodvey reno pejo vs..bindin mı donanımlı araca bıncen markaya para vermıcen.seat da marka ama bilen yok cok şükür :D

altea xl al sende kurtul ailende kurtulsun.geniş ferah full paket :D seat club uzerınden başka marka önerenlere şiddetle kınıyorum :)

Hayırdır üstad çoşmuşsun tek parça msj da paklamamış seni anlaşılan. Bu forumdakilerin bir çoğu seat kullanıcısı yada aracı olmayan gönüllü insanlar. Dünyadaki tek marka seat değil herkeste seat kullanmak zorunda değil. Seat aracının yanında farklı marka aracını satıp farklı araçlarla sitede devam eden forumdaşlarımızda var, aynen benim gibi. Bu tarz bir yaklaşım hoş olmamış.

Hayırdır üstad çoşmuşsun tek parça msj da paklamamış seni anlaşılan. Bu forumdakilerin bir çoğu seat kullanıcısı yada aracı olmayan gönüllü insanlar. Dünyadaki tek marka seat değil herkeste seat kullanmak zorunda değil. Seat aracının yanında farklı marka aracını satıp farklı araçlarla sitede devam eden forumdaşlarımızda var, aynen benim gibi. B

eyv haklısın ..napim coştum birden ama düşününce doğru buluyorum kendıme karşın.seat kullanmak istemeyenler başka kapıya dostum.seat forum uzerınden başka marka arac özelliklerini saymak tavsıye etmek ne biliyim admin karar verir.seatdan memnunuz memnun olmayan varsa terketsın burayı :D

Allah neşeni daim etsinde bu gece piyango bize vurdu galiba. İyi ozaman sana ömrün boyunca seat kullanman dileklerimle. İzin verirsen biz konumuza dönelim.

Hayırdır üstad çoşmuşsun tek parça msj da paklamamış seni anlaşılan. Bu forumdakilerin bir çoğu seat kullanıcısı yada aracı olmayan gönüllü insanlar. Dünyadaki tek marka seat değil herkeste seat kullanmak zorunda değil. Seat aracının yanında farklı marka aracını satıp farklı araçlarla sitede devam eden forumdaşlarımızda var, aynen benim gibi. Bu tarz bir yaklaşım hoş olmamış.

arkadaşım yanlış anlama beni.seni kırmak istemem her zaman dostum ve arkadaşımsın.oke burası seat forum tavsıye alanlar var.başka marka önermek kendı aracına ıhanettır,seatı kötülemektir.her marka aracın formu var sitede gitsin ordan arastırsın renoya bınsin :) ben cordobayı alırken kımseye bişi sormadım arastırmadım.leon alacam 2014 tdi full.audi vosvos falan fişman vs traş aga. :)

Tamam dostum sen haklısın.

Geri
Üst Alt