Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen bir yardimmmm !!!!!!

arascan19

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar arabamı sattım.36.000-38000 arası bir araç arıyorum.tabiki herkes te oldugu gıbı bazı kriterler var.en önemlisi fazla yakıt yakmasın.çok fazla basımı ağrıtmasın ve de satacagım zaman bana sıkıntı yaratmasın istiyorum biliyorum bıraz fazla şey istiyorum ama düşünmekten basıma agrılar cıktı.sizinde fikirleriniz benım ıcın önemli .benım kafamda bir kaç tane çeşit mevcut.
1-toyota corolla 1.4D-4D .
2-seat leon 1.4tsı
3-yeni astra 1.4 ecotec
4-ford focus 1.6 tdcı

bunların artıları eksileriyle değerlendirmesini yaparsak ve başka tavsiyelerde bulunabilirseniz sevinirim.

sadece ve sadece leon alıcaksın keyfine bakıcaksın her zaman para eder.kardeşim forumdan serkan reisin 1.4 tsi aracı satıcaktı ama ilanı hiçbiryerde yok fıyatıda uygun alırız sıteden oldugun için.hatasız full auro tamponlar felan var araçta servis bakımlı.en azından herkesin bildigi temiz araç.düşünürsen ara beni detayları konuşuruz olmazsa gider bakarız araca begenirsen alırsın ama begenmemek gibi şansında yok aracı emin ol :)
532 620 64 37

bu sitedeki herkes Seat aşığı olduğu için yanlış yerde soruyorsun bence :) şaka biyanada gerçekten içlerinde en keyif alacağın araç Leondur hayırlısı olsun

Focus ve Corolla'yı kafadan elerim, her ikisi de benzinli olduğu için astra ve leon arasında gönlüm leon'dan yana olur ama astra aynı paraya leon'dan daha doluysa düşünülebilir.

aslında corolla ve focusu eledim gibi astra ve leon arasında kaldım.leon mu çünkü seviyorum.astra mı yeni kasa yeni imaj.yakıt degerlerını bilen arkadaşlar yazarsa sevinirim bu ıkı arabanın

astranını hangi motorunu soruyorsun?

Tabii ki LEON...;) Gerisi yalan bana göre...

Geri
Üst Alt