Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

LİP TUTACAGI Front bumper/lip support rods

KaQs

Kayıtlı Üye
Elinde olan veya bildigi biryerde olan benimle iletisime gecerse makbule gecer gardaslarim yardimlariniz icin tskler şimdiden$_3-1.jpg $_3-1.jpg funnamed (2)-1.jpg

ingilizce adını yazabilirseniz yardımcı olmaya çalışayım, bulamadım da :D

• Beğen
Reaksiyonlar: KaQs
Elinde olan veya bildigi biryerde olan benimle iletisime gecerse makbule gecer gardaslarim yardimlariniz icin tskler şimdidenEkli dosyayı görüntüle 7433 Ekli dosyayı görüntüle 7433 fEkli dosyayı görüntüle 7434
ben bu parçayı bi yerde gördüm...akşama yardımcı olmaya çalışırım şuan öğlen paydosundayım...senden ricam aynı konuyu iki sefer açmamız !! forum kurallarını rıyayet edersek takibimiz daha ii olur ,burada foruma girip emek veren arkadaşlarımıza da bıkkınlık gelmemiş olur..tşkler

Front bumper/lip support rods

Diye geciyor kardeşlerim bula bilirsen sevinirim bulursan resimlerini bekliyorum tskler

Hocam vallahi lip için alacaksanız şayet çok itici duruyor nacizane fikrim olarak belirtmek istedim.

• Beğen
En sonunda evdeki mutfak dolabinin kapak amortisör lerini sokecem az kaldi :)))

@KaQs dolap amörtisor marangozda 10 tl felan bi dene istersen boy boy en büyük olanı 27 cm ben alımıştım birde minibuslerde havalı kapıyı tutan kolda buna benziyor bi bak derim

• Beğen
Geri
Üst Alt