Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Lütfen Yardımmm

TunceL_1991

Kayıtlı Üye
​Abilerim şimdiden herkeze slm lar olsun ben şuan da Şanlıurfada vatani görevimi yaptaktayım.. Karakoldaki komutanımızda 1.2 tsi seat leon var sohbetimiz oldu ve aracını ne yalan söylym öve öve bitiremedi urfadan adanaya (350KM) 70 tl fln yaktığını söylüyordu. Bende askerden sonra golf almayı düşünüyodum ama fikrim bi anda seat leona yüklendi şuan askerden sonra Seat Leon 1.2 TSİ almayı düşünüyorum 22 yaşında olucam Allah nasip ederse aracı aldığım ztn sizde bu aracı alırken önlü arkalı cupra tampon,18 jant yaptırma gibi bi olasılığımız varmı varsa fiyata ne kdr yansır abiler lütfen yardımcı olun bütçem benm 45.000 TL cupra tampon ve 18 jant çok istiyorum seat leonumda fabrika çıkışlı böyle alabilir miyim ? Şimdiden tşkkrler yorumlarınız için :)

Kendinizi once uyelerimiz bolumunden tanitirsaniz daha iyi olur ;)

olur tabi sipariş üzerine de getirebilirsiniz, servistede almadan taktırabilirsiniz yalnız 45 i biraz geçer zira 42 liste fiyatı 1.2 tsı'ın cupralarla birlikte hadi 45 olsun diyelim cupra 18 lerle 47 yi rahat bulur.. ;)

abi olunca en sporu olsun isterim ztn 45 ztn var 2bn tl içinde 18 janttan vazgeçilmez yani :)

18 jant aracı yorar ve çok yakmasına sebeb olur illa jant değişikliğiyse 17 düşünün derim tabi benim fikrim zevk meselesi,
yoksa benim gözümde lexani 22 lik jantlar var ama aracıma uymuyor...

sende haklısın bi yerde abi aslında 17 de düşünebilirim ama cupra tampon kesinlikle olucak saolasın abim önerin için :)

1.4 fr bakın hiç uğraşmayın. birsürü ek donanımda cabası.

sonradan farketim siz askerden dönene kadar 1P1 mefta, artık yeni kasadan bakarsınız :)

hayırlı tezkereler.

45 bin bütçen varsa bu paraya zaten ikinci elde de hali hazırda seçenekler bulunuyor.Eğer ekonomik olsun istiyosan benzinli araba alma zaten.Ne kadar az yakıyor olsada sonuçta benzin birim fiyatı olarak daha pahalı mazottan.1.2 tsi a ayrıca 18 jant taktığın zaman ekonomi olayını bitirirsin.Yada ekonomiyi biraz es geçip o paraya ikinci el Leon FR alabilirsin

kardeş 1.4 fr al....1.2 de çok iyi ama 18 jantla falan masraf edeceğine 1.4 fr al....herşeyi içinde zaten hem daha iyi kaçar...sadece vergisi yaklaşık 300 tl daha fazla ona da değer...

Geri
Üst Alt