Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

KW VARİANT2 Yükseklik sorunu

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
aracımda kw variant 2 var aracı 5 cm basmıştım ama arkalarda son 1 haftadır çözemedigim bi sorun var arka taraf 1-2 cm daha bastı kendini önceden çamurluk ve lastik aynı hizadaydı ama şimdi lastikler çamurluk içinde sorun neyden kaynaklanıor acaba... aracımın arkası german style gibi oldu görüntü hoş ama bu defa önler havada kalıo :D

önleri az daha basabilirsin :) arkalar nie düştü bilmiyorum ama 5-10bin km sonra az daha düşer derler ya belki o yüzden düşmüştür hoş öyleyse önler niye düşmedi? neyse sen arka indikçe önleride indir yada arkayı yükselt nasıl olsa yükseltmesi kolay:)

önleri az daha basabilirsin :) arkalar nie düştü bilmiyorum ama 5-10bin km sonra az daha düşer derler ya belki o yüzden düşmüştür hoş öyleyse önler niye düşmedi? neyse sen arka indikçe önleride indir yada arkayı yükselt nasıl olsa yükseltmesi kolay:)

valla nie düşdü bende anlamadım kanka önde motor daha agır ve önlerinde düşmesi gerek ama arkalar çok bastı kendiini :)

eski haline geri getirip ayar tablalarına işaret koyun bi, dişleri yemiş de kendisi aşağıya kayıyor olmasın?

Geri
Üst Alt