KW VARİANT2 Yükseklik sorunu | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

KW VARİANT2 Yükseklik sorunu

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
aracımda kw variant 2 var aracı 5 cm basmıştım ama arkalarda son 1 haftadır çözemedigim bi sorun var arka taraf 1-2 cm daha bastı kendini önceden çamurluk ve lastik aynı hizadaydı ama şimdi lastikler çamurluk içinde sorun neyden kaynaklanıor acaba... aracımın arkası german style gibi oldu görüntü hoş ama bu defa önler havada kalıo :D

GRKMSRGL

Kayıtlı Üye
önleri az daha basabilirsin :) arkalar nie düştü bilmiyorum ama 5-10bin km sonra az daha düşer derler ya belki o yüzden düşmüştür hoş öyleyse önler niye düşmedi? neyse sen arka indikçe önleride indir yada arkayı yükselt nasıl olsa yükseltmesi kolay:)

TORO_BLANCO

Kayıtlı Üye
önleri az daha basabilirsin :) arkalar nie düştü bilmiyorum ama 5-10bin km sonra az daha düşer derler ya belki o yüzden düşmüştür hoş öyleyse önler niye düşmedi? neyse sen arka indikçe önleride indir yada arkayı yükselt nasıl olsa yükseltmesi kolay:)
valla nie düşdü bende anlamadım kanka önde motor daha agır ve önlerinde düşmesi gerek ama arkalar çok bastı kendiini :)

ukku

Kayıtlı Üye
eski haline geri getirip ayar tablalarına işaret koyun bi, dişleri yemiş de kendisi aşağıya kayıyor olmasın?