Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kv de dünkü bölüm

AHMET1907

Kayıtlı Üye
ilk çıktığından beri izlerim ilk defa polata bu kadar posta koydular ve polat alttan aldı Abi çekti. Heralde Polatta çaptan düştü yakında bi bar kapısında koruma olarak görürüz ahahahahahahaah:D:D

Filistine giden gemilerin de bi filmini yapmışlar hemen bu adam para kazanmak için haberlerde ne görse kullanıyo.... Diziye yeni isimde gelebilir pusu artık eskidi Polatın Suçu Ne??? olabilir mesela.....puhaha

yeter abi bitirsinler şu diziyi...herkes bi polat olmuş dolaşıyo sokaklarda....

Filistine giden gemilerin de bi filmini yapmışlar hemen bu adam para kazanmak için haberlerde ne görse kullanıyo.... Diziye yeni isimde gelebilir pusu artık eskidi Polatın Suçu Ne??? olabilir mesela.....puhaha

puhahapuhahapuhaha

AHmet abi bende aynısını düşündüm hatta orada öldürürler diye düşündüm ama birşey yapmadılar.. Eğer filmin sonunu izlediysen bir dahaki haftanın fragmanından ufak karaler vardı fena hesap soruyor.. :D

AHmet abi bende aynısını düşündüm hatta orada öldürürler diye düşündüm ama birşey yapmadılar.. Eğer filmin sonunu izlediysen bir dahaki haftanın fragmanından ufak karaler vardı fena hesap soruyor.. :D

Ulen Serbay Polat hesap sormadan olurmu hiç? para akıyo hesabı sorulacak elbet :D bu gidişle polatın öldüğünü torunlarım bile göremeyecekpuhahapuhaha

[video=dailymotion;xfl7rm]http://www.dailymotion.com/video/xfl7rm_sonunu-duyunen-kahraman-olamaz-komik_shortfilms[/video]

Geri
Üst Alt