Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kutu ici KN hava filtresi nasil temizlenir ?

Punisherkp

Kayıtlı Üye
arkadaslar aracim 14 bin km oldu bu hafta bakima gidiyim diyorum fakat kutuici kn performas filtre war aracimda bunu nasil temizlerim saglikli olur mu yoksa sokup emekliye ayirip orjinale devam mi edeyim sadece bu isi bilenler cvp verirse mutlu olurum kulaktan dolma bilgi bendede mevcut :)

Cenkcim ne kadar oldu takali? 5000de bir ben temizletiyorum..mecburen 5000km'de bir BTG'ye gidiyorum..temiz olan takiliyor kirlisi temizlenmek uzere orada kaliyor..temizlik kitini alip kendin de temizleyebilirsin tabi.

fitrenın fıyatı ne kadar temızlemek yerıne yenısı alıpta takılabılır ??? tabı ucuz ıse

fitrenın fıyatı ne kadar temızlemek yerıne yenısı alıpta takılabılır ??? tabı ucuz ıse

100 dolar be Semunum:( gerci 20 lira temizleme fiyati..aslinda 7500de bir 100 dolar cok degil..benim icin 6 ayda 1 100 dolar demek..

ucuz degılmıs KN nasıldır bılmem ama aem nın bakımı cok kolay 2 tane alıyosın yanesı 130 tl ye omur boyu kullanıyosun bırı kırlenınce sokup dıgerını araca takıyosun kırlı olanıda elle yıkıyorsun kurutuyorsun o kadar

Bende benimkine almayı düşünüyorum acaba faydası olurmu ??

temizleme kiti var 25 dolara satılıyor

o kitle 20 kere temizlenebiliyor.
bende bakımda yeni hava filtresi alınca gidip kn hava filtresi alıcam 5 bınde bır cıkarıp orjınalı takıp 3 4 gun temızleyıp bekletıcem :)

cenk kn kitleri 50bin km'de bir temizleniyor. 15k kısa bence. temizlemek için önce temizleme kitini alıyorsun. 42-44 lira. hepsiburada.com'da satılıyor. eliftuningde filanda satılıyor.
kitin içinde bi temizleme sprayi birde yağ var.
önce filtreyi yerinden çıkarıyorsaun ve yumuşak fırçayla üst kirini alıyorsun sonra temizleme sprayını sıkıyorsun heryerine 15-20dk bekledikten sonra ve musluktan akan suyu filtrenin iç kısmından akıtıyorsun dışa doğru ilk öyle temizliyorsun sonra tamamen temizliyorsun. Sonra biraz sallıyosun suyunu atıyorsun ve kurumaya bekletiyorsun. kuruduktan sonra yağını sıkıyorsun. Yağını fazla sıkma akışmetreye mi ne zarar veriyor sanırım. yağı sıktıktan sonra mikrofiber bezle ufaktan bir sil fazla yağını alması için. sonrasında tak yerine :)

youtube'da videosu war. how to clean k&n air filter diye yazınca çıkıyordu sanırım :)

temizleme kiti var 25 dolara satılıyor

o kitle 20 kere temizlenebiliyor.
bende bakımda yeni hava filtresi alınca gidip kn hava filtresi alıcam 5 bınde bır cıkarıp orjınalı takıp 3 4 gun temızleyıp bekletıcem :)

1-2 saat içinde temizleniyor. 3-4 güne gerek yok özgür :)

kapalı hava filtresi benim araca hangisi uyar seste değişiklik olurmu sizce?

Geri
Üst Alt