Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kutu ici KN hava filtresi nasil temizlenir ?

cenk kn kitleri 50bin km'de bir temizleniyor. 15k kısa bence. temizlemek için önce temizleme kitini alıyorsun. 42-44 lira. hepsiburada.com'da satılıyor. eliftuningde filanda satılıyor.
kitin içinde bi temizleme sprayi birde yağ var.
önce filtreyi yerinden çıkarıyorsaun ve yumuşak fırçayla üst kirini alıyorsun sonra temizleme sprayını sıkıyorsun heryerine 15-20dk bekledikten sonra ve musluktan akan suyu filtrenin iç kısmından akıtıyorsun dışa doğru ilk öyle temizliyorsun sonra tamamen temizliyorsun. Sonra biraz sallıyosun suyunu atıyorsun ve kurumaya bekletiyorsun. kuruduktan sonra yağını sıkıyorsun. Yağını fazla sıkma akışmetreye mi ne zarar veriyor sanırım. yağı sıktıktan sonra mikrofiber bezle ufaktan bir sil fazla yağını alması için. sonrasında tak yerine :)

youtube'da videosu war. how to clean k&n air filter diye yazınca çıkıyordu sanırım :)

Murat 50k km mi? bence yanlisin var.nerede yaziyor? 50k bence filtrenin omru..

1milyon km garantili k&n filtreler kaan abi. :) 50k 'da birde temizlemesi kapalı filtreler için. Ben 30k'da bir temizliyordum corsa'daki filtreyi :) şuan evden çıkıyorum abi gelince bulup paylaşırım 50k olduğunu :)

Serbay abi senin araca kapalı filtre pek etki edeceğini sanmıyorum zaten seste vermez. BMC ' nin CDA kiti çok iyi olur. ama fiyatı biraz fazla sanırım.

yagladıktan sonra bıraz beklemesı daha saglıklıymıs kanka

bu arada 50bın cok fazlaaa

yağladıktan sonra sabahına takıyorum 70k'dır kullanıyorum hiç bir problem yok fitrede :) 2 kere temizledim şuana kadar. Açık filtreleri daha çabuk temizlemek gerek ama :) 50k bi yerde yazıyordu ama gelince bulurum :)

1milyon km garantili k&n filtreler kaan abi. :) 50k 'da birde temizlemesi kapalı filtreler için. Ben 30k'da bir temizliyordum corsa'daki filtreyi :) şuan evden çıkıyorum abi gelince bulup paylaşırım 50k olduğunu :)

Serbay abi senin araca kapalı filtre pek etki edeceğini sanmıyorum zaten seste vermez. BMC ' nin CDA kiti çok iyi olur. ama fiyatı biraz fazla sanırım.

boşvereyim o zaman teşekkürler :)

şaşırdım knka valla bana da bı cok yerde 5bin dediler

Murat 50k km mi? bence yanlisin var.nerede yaziyor? 50k bence filtrenin omru..

. How often do I need to clean my K&N air filter?

If you have not experienced a decrease in mileage or engine performance, chances are your filter is fine and does not yet need cleaning. To be more specific, the filter does not require cleaning if you can still see the wire screen on the entire air filter regardless of how dirty it may appear. When the screen is no longer visible some place on the filter, it is time to clean it. When used in normal paved road, street or highway conditions, our replacement air filters that fit in the factory air box should require cleaning every 50,000 miles and our large conical filters on an intake system should require cleaning every 100,000 miles. When used in dusty or off-road environments, our filters will require cleaning more often. We recommend that you visually inspect your filter once every 25,000 miles to determine if the screen is still visible.

sitesinden alinti

[video]http://youtu.be/cHzdoqsRM2g[/video]

buradada videosu bu kiti satin almadan olmuyor demek kimse bundan bahsetmedi bana :) yok mazota yatir yok hava bas gibi bi suru sey duydum biri de cikip ozel kiti var demedi :) ben filtreyi cope fln atmayi dusunuyodum kirlenince :D

adam off road da 25k mil demiş

bizim yollarda offroad dan farksız yanı toz toprak :D

Geri
Üst Alt