Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kusura bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
allahına kurban zümrem..:D:D ver coşkuyu bea... şaka maka 1 haftadır beynim sulandı vallahi..bi yandan okuyorum twincharge motorları vw üretimini durdurmuş, bi yandan bu paraya başka bişey olurmu...bilmiyorum kafam çok karışık..

abı aynı motor ıbıza cupra polo gti fabia Vrs de kullanılıyor suan satısı olan arabalar bunlar.Sadece 140 lık ve 170 lık versıyonları cıkmıyor artık olay bu onu kafana takma sen

wv ise octavia yada super b lerede bakabilirsin tsi motorlu fikir edinirsin en azından incele

ben tamamen yanlış anlaşıldım ben marka kalite donanım vs olarak karşılaştırmıyorum ben sadece model,km,ve fiyat olarak 1.8 t ile 1.4 tsi ı karşılaştırmıyorum kesinlikle yanlış anlaşılmasın bana jetta daha uygun gelio dsg 140 hp turbo model yılı yüksek kalitesi zten iyi sağlamlık desen on numara fiyatıda o araca göre daha uygun + yakıt olarak 1.8 t q daha fazla yakar

yiğitim, açıkçası hyundaiden sonraa konfor rahatlık iyi sürüş gibi bazı beklentilerim var...bunuda vw grubunun yaptığını düşünüyorum... başka alternatif ne olabilir bilmiyorum ama tsi motor istediğimi biliyorum..( buarada dün gidip dsg 122 lik yeni passatı test etme şansım oldu..hanımla passattan inip bizim arabaya bindik...tam hareket ettim..dedim allah kahretsin..lastik patlamış..indim baktım lastiklere hepsi sağlam...meğer nede çabuk alışmışım passata..:) direksiyonun ağırlığını anlatamam size..) açıkçası bütçe olarakta 35000 geçmezsem benim için iyi olacak ama bu jettayı baya temiz görünce biraz gözüm karardı..

anladım abim..
her ne kadar marka isminden kaybetse de Skoda Octavia ve Superb'lere de bakabilirsin..gerçek anlamda içi dışı kaliteli araçlar..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt