Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kusura bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
S40 = 2007 Ford focustan 10.000TL pahalı ama hala aynı otomobil?

iki araçtan jetta 1.4 tsi 140 hp yi 3 sene kullandım
a4 üde zaman zaman kullanma fırsatım oluyo bu motorunu
hertürlü jetta diorum ben yaş çok önemli bu devirde 4*4 2004 model 7 senelik alan kişi en az 3 4 sene binse 13 14 senelik araba o zamann bnzn fiyatını düşünürsek satarken 4 model daha genç araçmı satılır yoksa 14 senelik 4*4 1.8t mi satılır karar sizin :D

burada devreye "zevkler ve renkler" giriyor o zaman :) ben her turlu a4 u secerdim.
cunku ben arac alirken satmak icin degil binmek icin alirim. ayrica 1.8T kendini kanitlamis bir motor. 1.4 TSI ise hic belli olmaz. her an saka yapabilir.

burada devreye "zevkler ve renkler" giriyor o zaman :) ben her turlu a4 u secerdim.
cunku ben arac alirken satmak icin degil binmek icin alirim. ayrica 1.8T kendini kanitlamis bir motor. 1.4 TSI ise hic belli olmaz. her an saka yapabilir.

aynn zevk meselesine girer motor konusunda tabiki 1.8t çok çok ispatlamış bir makine ama tsi larda onun kadar iyi şuan hor kullanmadıkça bi sorun çıkartmaz :D ama en önemlisi zevk tabiki :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt