Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kusura bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
abi ben sana peugeot 308 öneririm 35 milyara sıfır dizel bide beyaz olsun off 2011 model araç sonunda =)

Sorun yok da, maliyeti kısmak için, üretmeyebiliriz demişti orjinal beyan buydu. 35k ya alınır derim, her yazdığı gerçekse. Keyifli bir motor.

Sorun yok da, maliyeti kısmak için, üretmeyebiliriz demişti orjinal beyan buydu. 35k ya alınır derim, her yazdığı gerçekse. Keyifli bir motor.

aynn tsi 140 v 170 likler üretim bandından kaldırıldı ama hiç sorunsuzdur normal bir tsi ın sorunu neyse o da o gönül rahatlığıyla alınabilir

heheh sende mi? :D 1.8 t quattro tekgeçerim :eek:key::eek:key:
abi cok guzel bir kasa ve motor efsane.. onumuzdeki apartmandaki bi adamda vardi. 6-7 yil bindi araca ve her gun onunden gecerken icim giderdi.. full s-line ve quattro.. bende istiyorum :)
iyi güzelde :D motoru,km si,modeli,fiyatı bunlar düşünülürse kesinlikle jetta

motoru, kmsi, modeli ve fiyati dusunulurse kesinlikle a4 diyorum :)
keske iki araca da 1er hafta falan binip oyle yorum yapma imkaniniz olsa..

abi cok guzel bir kasa ve motor efsane.. onumuzdeki apartmandaki bi adamda vardi. 6-7 yil bindi araca ve her gun onunden gecerken icim giderdi.. full s-line ve quattro.. bende istiyorum :)

motoru, kmsi, modeli ve fiyati dusunulurse kesinlikle a4 diyorum :)
keske iki araca da 1er hafta falan binip oyle yorum yapma imkaniniz olsa..

iki araçtan jetta 1.4 tsi 140 hp yi 3 sene kullandım
a4 üde zaman zaman kullanma fırsatım oluyo bu motorunu
hertürlü jetta diorum ben yaş çok önemli bu devirde 4*4 2004 model 7 senelik alan kişi en az 3 4 sene binse 13 14 senelik araba o zamann bnzn fiyatını düşünürsek satarken 4 model daha genç araçmı satılır yoksa 14 senelik 4*4 1.8t mi satılır karar sizin :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt