Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kusura bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mandufla

Kayıtlı Üye
http://www.sahibinden.com/ilan/vasi...a-icilmemis-ruhsat-sahibinden-44308366/detay/

arkadaşlar daha önce golf için başlık açtığımı biliyorum ama hanımdan gelen yoğun baskılar neticesinde :) sedan arabaya dönüş yapmak mecburiyetinde kaldım...ilandaki araç içinde fikirlerinizi bekliyorum...telefonda görüştüm ve en son 37000 e bıraktı...fiyat fazlamıdır..edermi etmezmi...görüşleriniz nedir?

fiyatı yüksek yeni kasalara bak istersen

bu fiyata bence bu araç değmez en az 2-3 daha inerse kasayı da beğeniyorsanız alınabilir bence!

fiyat biraz yuksek ama adam araba konusunda cok iddiali. olmasi gerekn fiyat kanimca 34 falan.. fiyatin daha inmesi lazim.

bendede 1.4 tsi jetta vardı aracım temiz ötesiydi plakasıda 34 JET di ama en son 33500 e gitti bu aracın fiyatı çok yüksek kesinlikle verilmez bu aracın temizlik konusundan başka tek artısı DSG olmasıdır.

km çok olmamasına rağmen fiyat orantısız olarak yüksek bence. yeni kasa çıktı bunu zaaf olarak kulllanabilirsiniz belki.. hayırlı alış-verişler diliyorum:)

Ben olsam almam jetta hem kasa değiştirdi hemde bunun fiyatı yüksek...

eğer 34 e fln bırakarsa kaçırma derim abi hiç bir zaman pişman olmazsın ve hergün ayrı bi zevk alırsın aracından 3 sene kullandım aynı model aynı renk aynı motor kusursuz bi arabadır kendileri yeni kasa çıktı diosunuzda bu kasa yenisinden 3 gölek üstün kalite olarak

şimdi donanımhaberde forumda bi başlık okuyorumda vw twincharge motorları üretmeyecekmiş..ocak 2011 de paylaşılmış konu..zamanla 140-150-160-170 lik vw grup arabalarının sorun çıkarabileceğinden bahsedilmiş..

kafam bi milyon oldu yaw:rolleyes::rolleyes::rolleyes:

ulan bişey alsaydıkta düşünmesem daha..kafayı üşütecem valla..122 lik mi alsak acep..:confused::confused:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt