Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kusura bakmayın ama fikirlerinize ihtiyacım var..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iki araçtan jetta 1.4 tsi 140 hp yi 3 sene kullandım
a4 üde zaman zaman kullanma fırsatım oluyo bu motorunu
hertürlü jetta diorum ben yaş çok önemli bu devirde 4*4 2004 model 7 senelik alan kişi en az 3 4 sene binse 13 14 senelik araba o zamann bnzn fiyatını düşünürsek satarken 4 model daha genç araçmı satılır yoksa 14 senelik 4*4 1.8t mi satılır karar sizin :D

erhan alıp satmak olarak bakıcak olursan sen haklısın ama bu 3-4 senelık zaman dılımı ıcınde gecerlı olmaz anca 1-2 senelık zaman dılımı ıcınde gecerlılıgını korur.bahsı gecen arabalar a4 1.8t q ve 1.4 tsı jetta bırbırının dengı olabılcek arabalar degıl kı fıyatları dusucek yada zor satılır gozu ıle bakılsın.2004 model olan ılandakı araba suan pıyasadakı b cok son model b alt sınıf arabadan daha dolu,daha kalıtelı daha ıyı yol tutuyor hem performanslı hemde yakıt tuketımı acısından ekonomık:) 3-4 sene sonrasında ıkı arabayı da temız b sekılde satıcak olsan a4 her turlu alıcısını jettadan once bulucaktır

durun arkadaşlar bu abim öğretmen onu en iyi ben anlarım deniz abim sen hyundai yi sattın şimdi bu arkadaşlar ona bu para verilmez falandı filandı diyolar da yazın ankaradan arkadaşım geldi aynı araç 2008 di sanırım renk falan mükemmeldi süspansiyon gidiş ki arkadaşım audi yi sattı bunu aldı ben çok beğenmiştim benimki bozuk zeminde kütük gibi jetta uçak gibi ki uzun yolunu düşünemiyorum...!!! birkere şunu sorayım benim leonu şu an 30 a müşterisi var!!!şimdi bu da tsi dsg 140 lık jetta diyosunuz çok ki bide 21000 km de!!!!!!hangi tsi leoncu leonunu 35 den aşağı bırakır bu sitede???bu araç 50 000 tl lik araç!!!belki de daha fazla!!!şimdi abim bulmuş kız gibi araç almayın deyip 100 000 de araç gösteriyonuz gariban öğretmenime...deniz hocam alacak yıllarca masrafsız binecek bu araç temiz ise 37 de verilir 1-2 den bişey olmaz...ama 43-44 e de passat tsi bulunur yani bizim emreler sattı...abi ben al derim açaaaa ÇOK YAKMIYOSA...dsg dizel leon da çok ekonomik olurdu yani:)ama bu araç mükemmel makine...bide ekran taktırdınmı ooo tadından yenmez...

Deniz abi bu 37-38K TL gibi rakamlar varsa kafanda en az bi kaç farklı markanın sıfır araçlarına yönebilirsin kanımca..
bu araç içinse fiyatı 34K civarı olsa makul olurdu..

iki araçtan jetta 1.4 tsi 140 hp yi 3 sene kullandım
a4 üde zaman zaman kullanma fırsatım oluyo bu motorunu
hertürlü jetta diorum ben yaş çok önemli bu devirde 4*4 2004 model 7 senelik alan kişi en az 3 4 sene binse 13 14 senelik araba o zamann bnzn fiyatını düşünürsek satarken 4 model daha genç araçmı satılır yoksa 14 senelik 4*4 1.8t mi satılır karar sizin :D

Rızanında dediği gibi zevkler değişir kişiden kişiye. ama bu iki motoru kıyaslaman bile yanlış. her türlü 1.4 tsi dan sağlamdır o motor. aynı şartlarda kullanıldıktan çok daha uzun yıllar binilir 1.8 t motora. hem daha performanslı, hem daha kaliteli, hem daha sağlam,hem daha konforlu,hem daha donanımlı, hemde gönül rahatlığıyla lpg takılabiliyor. liste daha böyle uzar gider. jettanın tek artısı modeli ama kıyasladığın araba A4 1.8 T Quattro olunca aradaki yaş farkı bir önem taşımıyor bence

durun arkadaşlar bu abim öğretmen onu en iyi ben anlarım deniz abim sen hyundai yi sattın şimdi bu arkadaşlar ona bu para verilmez falandı filandı diyolar da yazın ankaradan arkadaşım geldi aynı araç 2008 di sanırım renk falan mükemmeldi süspansiyon gidiş ki arkadaşım audi yi sattı bunu aldı ben çok beğenmiştim benimki bozuk zeminde kütük gibi jetta uçak gibi ki uzun yolunu düşünemiyorum...!!! birkere şunu sorayım benim leonu şu an 30 a müşterisi var!!!şimdi bu da tsi dsg 140 lık jetta diyosunuz çok ki bide 21000 km de!!!!!!hangi tsi leoncu leonunu 35 den aşağı bırakır bu sitede???bu araç 50 000 tl lik araç!!!belki de daha fazla!!!şimdi abim bulmuş kız gibi araç almayın deyip 100 000 de araç gösteriyonuz gariban öğretmenime...deniz hocam alacak yıllarca masrafsız binecek bu araç temiz ise 37 de verilir 1-2 den bişey olmaz...ama 43-44 e de passat tsi bulunur yani bizim emreler sattı...abi ben al derim açaaaa ÇOK YAKMIYOSA...dsg dizel leon da çok ekonomik olurdu yani:)ama bu araç mükemmel makine...bide ekran taktırdınmı ooo tadından yenmez...

allahına kurban zümrem..:D:D ver coşkuyu bea... şaka maka 1 haftadır beynim sulandı vallahi..bi yandan okuyorum twincharge motorları vw üretimini durdurmuş, bi yandan bu paraya başka bişey olurmu...bilmiyorum kafam çok karışık..

Deniz abi bu 37-38K TL gibi rakamlar varsa kafanda en az bi kaç farklı markanın sıfır araçlarına yönebilirsin kanımca..
bu araç içinse fiyatı 34K civarı olsa makul olurdu..

yiğitim, açıkçası hyundaiden sonraa konfor rahatlık iyi sürüş gibi bazı beklentilerim var...bunuda vw grubunun yaptığını düşünüyorum... başka alternatif ne olabilir bilmiyorum ama tsi motor istediğimi biliyorum..( buarada dün gidip dsg 122 lik yeni passatı test etme şansım oldu..hanımla passattan inip bizim arabaya bindik...tam hareket ettim..dedim allah kahretsin..lastik patlamış..indim baktım lastiklere hepsi sağlam...meğer nede çabuk alışmışım passata..:) direksiyonun ağırlığını anlatamam size..) açıkçası bütçe olarakta 35000 geçmezsem benim için iyi olacak ama bu jettayı baya temiz görünce biraz gözüm karardı..

allahına kurban zümrem..:D:D ver coşkuyu bea... şaka maka 1 haftadır beynim sulandı vallahi..bi yandan okuyorum twincharge motorları vw üretimini durdurmuş, bi yandan bu paraya başka bişey olurmu...bilmiyorum kafam çok karışık..

valla hocam bu araca uzun yıllar binersin sadece benzin seni üzermi üzmezmi öğretmen maaşı ile bazı şeyleri sık sık yapma şansımız yok elbet:)bu araç mükemmel makine sadece dizel ve de keşke sıfır olsa daha iyi olurdu ama buna bir kaç yıl binip sonra da dizele geçebilirsiniz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt