Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kurtlar vadisi yeni sezon...!!!

star a gecmeis herkesi oldugu gibi beni de sasırttı acıkcası. hem medya patronu onu canlandırıyorlar hem de onun kanalına geciyor. bakalım nasıl olacak?bu arada kanımca 1 ay daha var baslamasına

arkadaşlar bence star da daha cesur olacak kanal d deki bölümleri hatırlayın ne kadar mükemmel cesurca idi kanal d de sağır odayı hatırlayın ne manyak filmdi vadiden daha çok sevmiştim...show tv de korkarak yayınlanıyordu şimdi süper oldu rahat rahat yayınlanır ortalığı karıştırır bence...

bence pek tv kanalıyla alakası yok da devlet doğu açılımıyla filmi kısıyordu... gözler hep üzerinde artık

dizinin senaryosu yayınladığı kanala göre şekil alacak zaten çok büyük ihtimalle.. ;)

artık polatta mematide ölsede yeni karakterler yeni hikayeler girse diziye. çakırın ölmesi gibi.

çakırın olmesı gayet dogaldı cunku olaylar en basından berı polat ın basına sarılıyo

polat memati ölürse izlemem diziyi benim için dizi de ölür

benı o dizide adam akıllı koparan hüsnü :D

Geri
Üst Alt