Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kurtlar vadisi yeni sezon...!!!

ilk zamanlar sokaklar bomboş oluyodu..
apartmanlardan evlerden KV'nin şarkısı.. :D

millet iftardan sonra namaza gitmiyodu vadı var dıye:D:D:D:D

Sabırsızlıkla bekliyorum cendere cendere cendere cendere cendere :)

diziyi özleyenler google a memati bedri fincacıyı fena çiziyor yazsınlar en sevdiğim sahne. bedrininde o yamuk azına deli oluyorum :D

Cok seviyorum ben bu diziyi ama burdan okuldaki arkadaslarima sesleniyorum:Cuma dan once hergun yirtik pantalonlarla geliyosunuz kv yi izledikten sonra ertesi gunu saclar geriye yatirip gomlek kumas pantalon giyiyosunuz azcik ozenti olmayin... =)

Cok seviyorum ben bu diziyi ama burdan okuldaki arkadaslarima sesleniyorum:Cuma dan once hergun yirtik pantalonlarla geliyosunuz kv yi izledikten sonra ertesi gunu saclar geriye yatirip gomlek kumas pantalon giyiyosunuz azcik ozenti olmayin... =)

aynen bi ara herkesin yürüyüşü bile değişiyordu cuma günleri takımı gömleği çeken geliyodu

Geri
Üst Alt