Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurtlar vadisi pusu (Engin üstad)

digiersoy

Kayıtlı Üye
Üyemiz 24 Nicli Engin üstad'ın Kurtlar Vadisinde oynadığı sahneler tebrik ederim Üstadım polis rolu çok yakışmış Konulu film teklifi falan gelirse banada haber ver belimizden geldiğince yardımcı olmaya çalışalım:D mavi donumla gelirim filmin adı Darbeli matkap SCW'nin intikamıpuhahapuhahapuhahapuhaha

vadinin büyük kurtu heyt be engin abime baksen artist olmuş hayırlı olsun engin abiiiiiiiiiii:eek:key:ne zaman ıslatıyoruz:D

• Beğen
Reaksiyonlar: 24
Dün bende izlerken gördüm kurtlar vadisi pusuda tebrikler :)

• Beğen
engin abi karizma yha tbrkler ...abiii seni de görmek isteriz hakkaten ihtiyarların başkanı ak saçlıya benzetiyorum senii :D biraz makyajla tamamdır

tebrikler, devamı gelir inşallah

• Beğen
o sahnenin olduğu video warsa link atıwerde izleyelim Ersoy abi

• Beğen
Kırmızı halıda yürüdüğün ve elinde oscarla SCW ye teşekkür edeceğin programı dörtgözle bekliyoruz:)

tebrikler engin valla önce kerem tanıdı seni

• Beğen
Vay Engin abim tebrikler iyi iş çıkarmışsın..:)

• Beğen
Geri
Üst Alt