Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurtlar vadisi gladio

Filmde cupra tamponlu tavani siyah folyolu bir beyaz leon var. Jantlar haric Volkanin arabanin aynisi.. Kapi kollari siyah..

evet iskender hastanenin garajından çıkarken arabanın yanında park halinde leon bende acaba bizden birisi mi diye merak ettim.. film güzel tavsiye ederim izlemek isteyenlere..

benimde aklıma volkanın arabası geldi gördüğümde

Bende ilk volkanın arabası sandım =) Film gerçekten güzel.Gerçekleri anlatmaya çalışması daha bir güzel...

Filmde cupra tamponlu tavani siyah folyolu bir beyaz leon var. Jantlar haric Volkanin arabanin aynisi.. Kapi kollari siyah..

o araba benim araba abi =) sport up jantlarim varken oynatmıştım.. =)
kurtlarvadisigladyoset.jpg

kurtlarvadisigladyoset3.jpg

kurtlarvadisigladyoset2.jpg

---------- Post added at 23:36 ---------- Previous post was at 23:31 ----------

hatta bugün de adanalı dizinin çekiminde trafik sahnesinde oynattim..
oktay kaynarcanin içi çocuklarla dolu olan bir servisin kaçirilma sahnesini görürseniz o bölümde oynayacak...trafik arasinda herhangi bir araç gibi gözüktü =)

hadi yine meşhur oldun :D bende ilk gördüğümde dedim Volkanın arabasına benziyor bak o çıktı :=)

Geri
Üst Alt