Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kurtköy - pendik tarafında kimler var?

tamam. bana özelden cep numaranızı sizi bulabiliceğim adresi gönderirmisiniz.

ben her zaman orda değilim. birde benim arabada vardı ben söktüm camdan. sileceklerimi bozzuyor. olmadı artık gövdede bi yere yapacam.
0536 442 08 90 giptaş san sir a blok no :14 şentürk denizcilik.

biliyorum seni kardeşim seni yazmadım zateen çoğu zamanda atlantisde kapalı parkta denk geliyorum arabana. ömerle ikinizi tanıyorum hatta geçen perşembe ömerle yolda kerme turtransitin tır parkının çıkışında denk geldik muhabbet ettik. ama buralara gelirsen ara beni çay içeriz pelitte
sürekli önnden geçirm abi uğrarım çayını içmeye biara rahatsız ederm seni orda nerde duruyosun

okul bitsinde 3. üniversiteyi okuyacak olmazsam istanbulda çalışırım gibi görünüyor:)

kanka çalışmak için acele etme ömrünün sonuna kadar zaten çalışacan boşver en güzeli okumak. iş görüşmesine gittiğinde üniversite diplomalarını adamların önüne serdiğinde millet direk onlara bakıyor. salla.

tmm abi en yakın zmnda uğryorum

kardeşim geçerken bi kapalı parka bak arabam burdaysa direk a blok 2.kat 3numaralı dareye gel ben ofisteyimdir. aramana bile gerek yok çat kapı gelebilirsin. benim araba genelde kapalı parkın ablok girişinde duruyo. göremezsen kardeşimin punto evosu orda olur siyah renk beyaz kuşaklı

biz her gün git gel yapıyoruz :D

Geri
Üst Alt