Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurtköy civarında oturanlardan yardım istiyorum...

Özlem abla merhaba , ben seda sitesinde kalıyorum viaportun çaprazında ara sokakta kalıyor , güvenlik açısından problem olmadı bugüne kadar , ancak 1+1 daire yok.

Eğer 1+1 olsun diyorsa dumankaya trend öğrenci için ideal bence, okula olan uzaklığı 4-5 km değil 9 km bu arada :). ve servis olanağı yok, ama arkadaşlarım var diyorsa ders saatleri de denk geliyorsa sorun olmaz.

Ama servis hizmeti veren şirkete bi sorsunlar derim , çünkü öğrencinin yoğunluğuna göre güzergah değiştiriyorlar yıl içerisinde. dumankaya da kalan öğrenci sayısı fazla yani.

9km var mı yahu.. :)

okulla via aras 7 8 km haklısın kanka :)

İnanması güç ama evet :D , Via'dan tam 7 km kardeşim :)

eski evim okan üniversitesi yolu üzerindeydi. atlantisten çıkıp eve gidişim 7 kmydi evden okan üniversiteside 2 km 9km yapatığına göre viaporttan orası hayli hayli 9km yapar. aslında kısa gibi duruyor ama değil.:D bide çıkıp indiğin rampalarda yaktığın benzin mazotta yanına hediye kalıyor.:D

eski evim okan üniversitesi yolu üzerindeydi. atlantisten çıkıp eve gidişim 7 kmydi evden okan üniversiteside 2 km 9km yapatığına göre viaporttan orası hayli hayli 9km yapar. aslında kısa gibi duruyor ama değil.:D bide çıkıp indiğin rampalarda yaktığın benzin mazotta yanına hediye kalıyor.:D

Atlantis, Viaport'a göre daha uzak kalıyo Okan'a..Atlantis'ten Okan 9km ise Via'dan daha 9'dan kısa olması gerekiyo mantıken..gerçi bu km saptama olayı biraz bir berber bir berbere bre berber gel beraber bir berber dükkanı açalım demiş gibi bişi oldu.. :D :D :D puhaha

Hepinize çok teşekkürler arkadaşlar,yazdıklarınız doğrultusunda araştırmalara başladık,tekrar teşekkürler hepinize :))

dumankayada gereksız pahalı bı ogrencı ıcın 280 300 tl aıdat bence normal degıl

Atlantis, Viaport'a göre daha uzak kalıyo Okan'a..Atlantis'ten Okan 9km ise Via'dan daha 9'dan kısa olması gerekiyo mantıken..gerçi bu km saptama olayı biraz bir berber bir berbere bre berber gel beraber bir berber dükkanı açalım demiş gibi bişi oldu.. :D :D :D puhaha

hayır kalmıyor ve enteresan birşey atlantise gelen 3 tane yol var. biri viaportun ordan abdi ibrahim ilaç fabrikasının önünden gelen,2.si harmandere üzerinden,3.ü de orhanlı yolu üzerinden direk sabiha gökçen havalimanına giden arayol. arayoldan 7km viaporttan 8km harmandere üzerinden 7km sürüyordu. 3 yoluda denediğim için iyi biliyorum.

dumankayada gereksız pahalı bı ogrencı ıcın 280 300 tl aıdat bence normal degıl

bizim taşındığımız sitede 1250tl aidat ödüyorduk daha doğrusu ödeyemiyorduk. etrafımızdaki sitelerin aidatları en babası villa olduğu halde350 tlyi geçmiyorken bizimki 1250tlydi.

bir arkadaşım dumankaya konsept ten 1+1 aldı, kiraya verdi, havalanına arabayla 5dk, tavsiye ederim diyor

Geri
Üst Alt