Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurtköy civarında oturanlardan yardım istiyorum...

benim iş yerim atlatis avmde. 1+1 diareler oldukça kullanışlı. ben 2 senedir atlantisteyim ve güvenlik konusnda bir sıkıntı yaşandığını hiç duymadım. zaten kapılar birinci sınıf özel kilit sistemli çelik kapılar. hani çilingirlerin dahi açamayacağı tipte derler ya o misal. eğer düşünüyorsanız sizlere seve seve yardımcı olurum. atlantis inşaatın henüz daha satmadığı bir kaç tane dairesi var. aşşa yukarı fiyatlarıda 170000tl civarında satın almak isterseniz.

yanlız diğer arkadaşlarında dediği gibi okan üniversitesinin olduğu yere ulaşım çok zor sabahları sabiha gökçen uğraklı çok sık belediye otobüsleri geliyor ama öğlenden sonra ve akşam aşşa yukarı 2 saatte bir otobüs geliyor. ancak okuldan arkadaşları ile yada taksi veya servisle kolayca ulaşabilir.

Özlem abla merhaba , ben seda sitesinde kalıyorum viaportun çaprazında ara sokakta kalıyor , güvenlik açısından problem olmadı bugüne kadar , ancak 1+1 daire yok.

Eğer 1+1 olsun diyorsa dumankaya trend öğrenci için ideal bence, okula olan uzaklığı 4-5 km değil 9 km bu arada :). ve servis olanağı yok, ama arkadaşlarım var diyorsa ders saatleri de denk geliyorsa sorun olmaz.

Ama servis hizmeti veren şirkete bi sorsunlar derim , çünkü öğrencinin yoğunluğuna göre güzergah değiştiriyorlar yıl içerisinde. dumankaya da kalan öğrenci sayısı fazla yani.

ablacım bende okan üniversitesindeym dumankaya konsepte 1+1 de oturuyorum gerçekden çok güzel ve güvenlikli bi site artı olarakda hmn sitenin ara sokağından çıkınca e10 kadıköy otobüsünün durağınn olması gerçekden ulaşım olarak çok kolay bir yerde tek dez avantajı via porta uzak olması ama etrafında bi sürü marketler var bence çokda problem deil bizde almayı düşünüyoruz kafamda iki yer var biri şuan oturduğum ew sağibi satarım derse olmassa dumankaya via portun arka tarafına yeni bir projeye başladı güzel bi proje bekliyorum işin açıkcası gerçekden mantıklı bir yatırım olur

ablacım bende okan üniversitesindeym dumankaya konsepte 1+1 de oturuyorum gerçekden çok güzel ve güvenlikli bi site artı olarakda hmn sitenin ara sokağından çıkınca e10 kadıköy otobüsünün durağınn olması gerçekden ulaşım olarak çok kolay bir yerde tek dez avantajı via porta uzak olması ama etrafında bi sürü marketler var bence çokda problem deil bizde almayı düşünüyoruz kafamda iki yer var biri şuan oturduğum ew sağibi satarım derse olmassa dumankaya via portun arka tarafına yeni bir projeye başladı güzel bi proje bekliyorum işin açıkcası gerçekden mantıklı bir yatırım olur

Deprem sığınağı :D :D :D

Özlem hanım güvenlik açısından benim de nacizane tavsiyem Dumankaya Konsept olacak arkadaşım orada oturuyor ve arasıra ziyaretine gidiyorum güvenliği bence gayet güzel, satın alma için bende aynı siteyi düşünüyorum ama 1+1 ler için 140 bin ve üzerinde fiyatlar istiyorlar, bildiğim kadarı ile 400-500 tl kira bedellerine o sitede ev kiralanabiliyor bu da alternatif olabilir...

dumankayanın yapıları kabul güzel ama iç mekan malzeme kalitesi ile istenilen fiyatları karşılaştırdığınızda o parayı o dairelere vermek yazık günah.

dumankayanın yapıları kabul güzel ama iç mekan malzeme kalitesi ile istenilen fiyatları karşılaştırdığınızda o parayı o dairelere vermek yazık günah.
yok abi ben buna katılmıyorum gayet kaliteli ben sedadan çıktım buraya geldm neler çektiğimizi biz biliyoruz orda ne çeşmesi bitti ne aşarı akan suyu ne soğuğu ne rutubeti dahada sayarım istersen abi kalite bakındanda rahatlık ve güven bakındanda dumankıaya konsept çok ii

valla bende kurtköyde sayra evlerindeyim burasıda oldukça sağlam bir yer güzel onun dışında önerebileceğim elegan evleri oldukça güzel giriş katlarda bahçeleri var ideal güvenli sağlam daireler

Geri
Üst Alt