Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kurtköy full açılış indirimi

kral_mzk

Kayıtlı Üye
10 mayıs salı günü %25 indirim yapılacakmıs bugun ben 97 oktan aldım bı sıkıntı yok suanda.. büyük konustum almam bırdaha dıye ama benı bu duruma dusuren benzın zamları utansın :)

tem kurtkoyden gırınce 1 2 km kadar içeride kalıyor ıstasyon eskiden petrol ofisiydi..
saban 8 den gece 00.00 a kadar indirim

Bu baslıgı zaten senden beklerdım knka :D

DAyanamadı gene ucuz benzıne :D

bizim işimiz iş ya:) 2.75 ten mazotu alıp geziyoruz:)

ırak mazotundanmı görkem ;)))

o değilde bu full deki yakıt yarın öbür gün dağıtmasın şanzımanı freni :D

garantili benim araç :D ki benım basıma full den bı sorun geldı 3 farklı yerden aradılar sorun neyse cozelım gelın dıye pesımı bırakmadılar bır sure noldu dıe :D

bak ben onu bilmıyordum :)) garantilide olsa sorun yaşamamanı dilerim
yalnız sen çareyi bu yüzdelik indirimlerde aramak yerine kökten çözüm bulsana stresten kurtulursun :)

suriye mazotu :) çok memnunuz valla varol abiyede aldıracam bakalım oda yorumunu ekler depoda yaklaşık 50 TL kar var kardeşim ne yapalım yoksa bizde her mazot alışımızda sağ arka çamurluğu batırmaya meraklı değiliz:)

bak ben onu bilmıyordum :)) garantilide olsa sorun yaşamamanı dilerim
yalnız sen çareyi bu yüzdelik indirimlerde aramak yerine kökten çözüm bulsana stresten kurtulursun :)

kökten çozum bence ülkeyi terk etmek yaşanmaz oldu valha :(

Ben ordayken ırak mazotu çok yaygındı litresini 1tl den satarlardı urfaya gidip mazot aldığımızı bilirim bidonlarla :))
çamurluk yıkanmasımı puhaha tuttum bu espriyi //orjınal//

Geri
Üst Alt