Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurtköy civarında oturanlardan yardım istiyorum...

ÖZLEM@K

SCW Ladies
Arkadaşlar,kardeşim Okan üniversitesinde okuyor,onun yurdunda kalıyor ancak bu sene bir ev alalım diye düşündü babamlar,Kurtköyde Viaport civarında,aslında özellikle Dumankaya dan istiyoruz ama bildiiniz diğer güvenliği sağlam siteler varsa onları da tavsiye ederseniz sevinirim...
1 + 1 düşünüyoruz ve güvenlikli bi site istiyoruz,bildiğiniz evler varsa yardımcı olursanız sevinirim,malum burdan araştırmak çok zor...Şimdiden teşekkürler arkadaşlar...

Özlem hanım forumda okan üniversitesinde okuyanlar çok mesela özgür yiğit v.s. o çevrede oturmasalarda mutlaka bilgileri vardır....

Evet,Özgür ve yiğitten bi yardım bekliyorum artık ablaları için :)

park town dumankaya ıle aynı fıyatlarda ekol kent fıyatları uygun anca 1+1 yok bu arada arabası varmı ?? varsa farklı yerlerde onerebılırım dumankaya mınımal

Kıvanç arabası yok henüz,bu sene de düşünmüyor babam henüz araba işini,malum okan'ın yolu ıssız kalıyor biraz...Çok acelemiz yok ama en önemlisi güvenlik bizim için,yalnız kalacak evde çünkü...

Özlem abla, Viaport civarından ev tutulsa bile arabasız ordan gidip gelmesi yine sıkıntı olur..çünkü oralardan Okan Üni aşağı yukarı 4-5km kadar..eski kız arkadaşım Viaport'a çok yakın Güzel Sanatlar Sitesi'nde kalıyodu güvenliği falan yine vardı sakin bi siteydi ama o sitenin içinde 1+1 daire var mı bilmiyorum..şuan başka bi sitede kalıyo ama ismini hatırlamıyorum..Viaport civarında istediğiniz gibi daire bulamazsanız Kurtköy'ün biraz daha içlerinde Atlantis diye AVM tarzında bi yer var..oralarda bi sürü site var..onun dışında Viaport'un biraz daha ilersinde de bi kaç site daha var yine güzel..onlardan birinde 3-4 senedir kalan bi arkadaşım var ondan biliyorum..yıllardır kaldığına göre memnundur herhalde.. :)

Ablacim okuldan viaport arasi takslerle gidip gelebilir 2 cesit taksi vardir :)

O konu sorun olabilir
Benim arkadasim ekol kentte oturuyor ev arkadasi var heraldd siz tek kalmasini istiyosunuz

Dumankaya iyidir kanimca

Mizrak omer eksioglunda oturuyo ama su an ban li :D
Dogukan da oralarda oturuyo o da yardimci olur

Özlem abla, Viaport civarından ev tutulsa bile arabasız ordan gidip gelmesi yine sıkıntı olur..çünkü oralardan Okan Üni aşağı yukarı 4-5km kadar..eski kız arkadaşım Viaport'a çok yakın Güzel Sanatlar Sitesi'nde kalıyodu güvenliği falan yine vardı sakin bi siteydi ama o sitenin içinde 1+1 daire var mı bilmiyorum..şuan başka bi sitede kalıyo ama ismini hatırlamıyorum..Viaport civarında istediğiniz gibi daire bulamazsanız Kurtköy'ün biraz daha içlerinde Atlantis diye AVM tarzında bi yer var..oralarda bi sürü site var..onun dışında Viaport'un biraz daha ilersinde de bi kaç site daha var yine güzel..onlardan birinde 3-4 senedir kalan bi arkadaşım var ondan biliyorum..yıllardır kaldığına göre memnundur herhalde.. :)

Teşekkürler ablacım,yazdıklarını kardeşimle paylaşacağım,Dumankaya konsept'ten istiyor illa gerçi ama ondan gelen cevaba göre de sana bikaç sorum olabilir şu arkadaşının sitesi hakkında...

Ablacim okuldan viaport arasi takslerle gidip gelebilir 2 cesit taksi vardir :)

O konu sorun olabilir
Benim arkadasim ekol kentte oturuyor ev arkadasi var heraldd siz tek kalmasini istiyosunuz

Dumankaya iyidir kanimca

Evet ablacım,şu iki çeşit taksinizden anlaşmalı olanı var,onunla gidip geliyor ,bir de biz yalnız kalsın istiyoruz ama Dumankaya konseptte kız arkadaşları varmış,onlarla gidip gelirim okula diye özellikle ordan istiyor...:)

Geri
Üst Alt