Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kurtbil!

ZGR

Kayıtlı Üye
18494_6291_18032011_7.jpg

sonunda kurtbilin çocukluğuna ait bir fotoğraf bulundu.

hiç şaşırmadım :D :D

muhahahahahaha lan ne adamsın ozgur :D Sac rengım aynı boyleydı Canonuna kadar tutturmusun fotoda he hahaha:D

ben resmi görünce yerlere yattım sen ne diyosun ahahahaha :D :D

güzel bi benzetme olmuş :eek:key: demekki doğuştan gelen bi yetenek var...

Can ın doğuştan yeteneği olduğu kesin :) resmide iyi bulmuşsun Özgür :eek:key:

18494_6291_18032011_7.jpg

sonunda kurtbilin çocukluğuna ait bir fotoğraf bulundu.

hiç şaşırmadım :D :D

Özgür ,sen çok yaşa ablacım...Güldürdün beni sabah sabah,çok iyi bulmuşsun fotoyu :)
Can'ın yeteneğini daha o yaşlarda keşfedilmiş :)
Acaba ben de Ada'nın eline tuttursam mı bi makina;zaten bi merak var eline geçen her telefonla,makinayla fotoğrafımızı çekmeye çalışıyor...Şimdiden ele almak lazım,belki büyüyünce Can abisi gibi güzel fotoğraflar çeker benim kızımda :)

bende olmasam senin halin ne olacak mızrak :D

Özgür ,sen çok yaşa ablacım...Güldürdün beni sabah sabah,çok iyi bulmuşsun fotoyu :)
Can'ın yeteneğini daha o yaşlarda keşfedilmiş :)
Acaba ben de Ada'nın eline tuttursam mı bi makina;zaten bi merak var eline geçen her telefonla,makinayla fotoğrafımızı çekmeye çalışıyor...Şimdiden ele almak lazım,belki büyüyünce Can abisi gibi güzel fotoğraflar çeker benim kızımda :)

inşallah ablacım can ın fotograf konusundaki yeteneği tartışılmaz :) umarım ada da can gibi olabilir :)

Geri
Üst Alt