Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurtbil Can ve Aux Volkan'ın Askerlik Anı Fotosu..

olm sımdı cıkıyorum gece geldıgımde hazır ol:)

yiğit kopardın beni yine beni:D:D

yıgıt efendi bu yapılan densızce hareketınden dolayı senı kınamaktayım,anladım canın sıkıldı f1 ıle ılgılı baslıklar acmaktan gıttın boyle abıdık kubıdık b ıs yaptın,e sımdı ben napım sana :)ben senın hıc mor araba guzel olur sıyahla kombınasyonu guzel olur demelerınden bahsettım mı ıftar yemegınde:D yada pembeye donmus lila ile karısık kupeni burda yayınladım mı :D icine kurt dusurmekle baslım mı sımdı ? Duyduguma gore med 17 yeni progralanmaya baslanmıs b ecu tıbı ve bıldıgımız uzere tsılar da med17 ecu kullanıyor,smdı senın yazılımda boost brazcık fazla kacsa,araban yagsız kalmaya baslasa ve su gecen bahsettıgımız arabanın yag ısıgının anca dıbıne oturdugunda yandıgı muhabbetını yasasan turboyu yesen ne olur ? :) sen bunu oku sabaha kadar b dusun bakalım araban kac bar basıo ? :) son zamanlarda cok moda b laf var yıgıt "İntikam soguk yenen bir yemektir" :D

Can şuan yigit yorgan altınadır kesin sesi solugu çıkmadıgından belli...:D

Geri
Üst Alt