Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kurbanlik buyuk bas :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

joker_dd

Kayıtlı Üye
arkadaslar dogru okudunuz :) kurban bayraminda buyuk bas dusunenler benle irtibata gecsinler.gereken neyse yaparim.83tane mevcut suanda. 0507 242 33 33 simdiden herkese iyi bayramlar

allah kabul etsin..hayırlı satışlar..

Doğuş :D:D:D:D süpersin beee...

Ben o işi kuzenime devrettim, Bangladeş'te kurbanlıklar 60USD imiş, vekaleten halledecek benimkini de. Keşke Türkmenistan'da da bi kuzenim olsaydı, orda 20USD civarı koyun kesmiştik 2004teyken.

Doğuş :D:D:D:D süpersin beee...

Ben o işi kuzenime devrettim, Bangladeş'te kurbanlıklar 60USD imiş, vekaleten halledecek benimkini de. Keşke Türkmenistan'da da bi kuzenim olsaydı, orda 20USD civarı koyun kesmiştik 2004teyken.

:D :D abi hindistanda deneseydin bi de :D bakalim noluyodu :D

tanıdık var mı abicim? sonuçta Allah adına kurban kesiyorsun, illede TR'de kestirmek zorunda değilsin Allah her yerde Allah. tövbe tövbeeeeeeee...

tanıdık var mı abicim? sonuçta Allah adına kurban kesiyorsun, illede TR'de kestirmek zorunda değilsin Allah her yerde Allah. tövbe tövbeeeeeeee...

sen yanlıs anladın abı galba,hındıstanda ınekler kutsal sayılyoya o yuzden dedı benım anladıgım kadarıyla:D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt