Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kurban bayrami 2. günü Avrupa yakasi bayramlaşma...

murateren

Kayıtlı Üye
Degerli scw sakinleri saygi deger dostlar.abilerim kardeslerim.öncelikle bu mubarek ayi bize nasip eden Allah c.c. hamd olsun..bizde bu ayin kiymetini bilelim ülkemizin bu zor gunlerinde birlik ve dayanismamizi bir kez daha kurban bayrami vesilesi ile saglayalim, devam ettirelim istedik..büyüklerimizi ziyaret kurban kesimi ve misafirlerimizi agirladikdan sonra bizde hep birlikde bayramlasmak icin.
25.09.2015 cuma (2.bayram günü) uygun gördük..bayramlarin bize emanet ettigi baska özellikleride var tabi.küsler barisir darginliklar unutulur.arayi düzeltmek de büyüklere düser. Bayrami tüm güzellikleri ile paylasmak dileğiyle..yer ve mekan ortak nokta olmasi icin daha sonra belittilecektir..
Simdiden hepinizin kurban bayramini kutlarim.saglik afiyet dilerim..

Burda Bitmez..

Son düzenleme:
Degerli scw sakinleri saygi deger dostlar.abilerim kardeslerim.öncelikle bu mubarek ayi bize nasip eden Allah c.c. hamd olsun..bizde bu ayin kiymetini bilelim ülkemizin bu zor gunlerinde birlik ve dayanismamizi bir kez daha kurban bayrami vesilesi ile saglayalim, devam ettirelim istedik..büyüklerimizi ziyaret kurban kesimi ve misafirlerimizi agirladikdan sonra bizde hep birlikde bayramlasmak icin.
25.09.2015 cuma (2.bayram günü) uygun gördük..bayramlarin bize emanet ettigi baska özellikleride var tabi.küsler barisir darginliklar unutulur.arayi düzeltmek de büyüklere düser. Bayrami tüm güzellikleri ile paylasmak dileğiyle..yer ve mekan ortak nokta olmasi icin daha sonra belittilecektir..
Simdiden hepinizin kurban bayramini kutlarim.saglik afiyet dilerim..

Burda Bitmez..

Burda Bitmez..

Ben bayramda aranızda olamıcam yeri ve mekanı belirlerseniz diğer mecralardanda duyurularını yapabiliriz keza bayram olduğundan dolayı ne kadar acele mekan belirlenirse insanlar işlerini ona göre ayarlar

Dayıcım bende katılmak isterdim ama bayramda Ankara'da olacağım başka buluşmaya inşallah. zaten bu aralar çok ihmal ettim sizleri kısa sürede telafi edeceğim :D

Dayım benim ya, tam bir ekol tam bir fenomen

opucuk_45309.jpg

Geri
Üst Alt