Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumho ?

((R))oyal Class

Kayıtlı Üye
Arkadaslar on lastıklerımın tekı bıtmıs 225/40/18 toyo kullanıyordum lastıkcıme ugradım toyo bulmamzı zor dedı kumho onerdı onada tanesı 220 nakıt dedı sızce nasıl marka fıyat uygunmu malum kısın ortasındayız kımse prformans lastıgı almaz...

ben daha yeni aldım 225 45 17 91y tanesi 200tl

Arkadaslar on lastıklerımın tekı bıtmıs 225/40/18 toyo kullanıyordum lastıkcıme ugradım toyo bulmamzı zor dedı kumho onerdı onada tanesı 220 nakıt dedı sızce nasıl marka fıyat uygunmu malum kısın ortasındayız kımse prformans lastıgı almaz...

benim leona 4 tane almıştım 205.55.16 kumho ecsta spsport 420 tlydi. ama bu fiyatı aldığımda 4 tanede tır lastiği almıştık. oyuzden bu fiyata geldi bana

Kumho eskisi kadar başarısız bir lastik değil ben ku31 serisi kullandım gayet memnundum...

ucuzların en iyisi deniiyodu geçen gün serviste

ku31 kh31 kullandım hıc bır sorun yasamadım !!! cukurlarda cok saglam kolay kolay balon yapmıyor

bende kumho kulanıyorum memnunum 4 tanesini 800 tl den taktırdım 1bucuk ay önce:)

Ben de bi ara ku31 kullanmıştım;hiç de bi problem yaşamamıştım;memnundum yani :)

Kumho sert lastik olduğundan yol sesini fazla alır. Sonradan şikayetçi olabilirsiniz?
Bunun yerine daha yumuşak hamurlu uygun fiyatlı Hankook'a yönleneilirsiniz.

Bendede kumho war bi sıkıntısını yaşamadım. Ses meste yapmıyor, en ucuz 19' lastik kumho olduğu için almıştım.

Geri
Üst Alt