Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumho ?

kumho normal bır lastık fazla bırsey beklemıyorsan al ama 220 tl cok ıntte bak bıraz fıyatları daha dusuk

Lastıkcı kıracım her nekadar her kez 'babanın oglu olsa lastıkcılere guvenme' deselerde ıyı nıyetlı oldugunu dusunuyorum ona dedım nette daha ucuz dıye oda onlar senelık lastıkdır kendı kendılerıne sertlesmıslerdır dedı ıyıce ıkılemde kaldım...Toyo dan cok memndum hamuru yumucaktı ve baya dayanıklı cıktı 18 jant 3.5 mm yaylar ıle gırdıgım cukurları dsunuyorumda sukur Allah ıma...

Annemin arabasına 1bçk sene önce 215/55/16 kumho ku31 almıştık 165 liraya tanesini tarihleride yeniydi 2008di yanılmıyorsam o zamanlarda da hep bu aracı kullanıyordum yol tutuşundan çok memnun kalmıştım performansı tatminkardır fakat 10000 15000 km den sonra bariz şekilde sertleşiyor ama çok sağlam lastiktir patlama çatlama balon vs yapmaz kolay kolay... Ayrıca ku31 avrupada testlerde bilindik kaliteli firmalarının lastikleri arasında ortalarında yer almıştı linki bulursam yollarım...

istanbul yolları çok kötü olduğu için ve aracım da performanslı olmadığı için ben lastiğe çok para vermek istemedim..2 ay önce ortalama bir fiyatlı ama çokta kötü olmayan lastik arıyordum..kumholar orta ayarda dendi hep..bende baya araştırdım ciddi bi şekilde ve 2010 senesinden önceki üretimlerle 2010 ların ve 2011 (eğer varsa piyasada) hamurlarının çok farklı ve daha kaliteli olduğunu öğrendim.genelde kumholar için yağmurlu havalarda çok sakat deniyordu ama benimkilerde hiçbir sorun yok 2010 ekim ayı üretimi olduğu için...2010 yılı üretimlerden alırsanız çok iyi olur..ben 4 tane 225/40/18 kumho ecsta sport u 680 e aldım 6 taksit

Kumho sert lastik olduğundan yol sesini fazla alır. Sonradan şikayetçi olabilirsiniz?
Bunun yerine daha yumuşak hamurlu uygun fiyatlı Hankook'a yönleneilirsiniz.

kumho sertmi :D ben hayatımda bu kadar yumuşak bir lastik görmedim. pamuk gibi lastik. leonuma taktım michelin vardı. allahım yarabbim ne yağmur sesi ne asfalt sesi ne çukurlardan geçtiğimdeki bam bam vurması pamuk gibi oldu yanlız bu kadar yumuşak lastiğin bir dez avantajı var viraja girince hafif bir salma yapar dikkatli olun derim. çok dert etmeyin ama çok kötu şekilde salmıyor. ondan sonra daha guzel yapışıyor yere.

istanbul yolları çok kötü olduğu için ve aracım da performanslı olmadığı için ben lastiğe çok para vermek istemedim..2 ay önce ortalama bir fiyatlı ama çokta kötü olmayan lastik arıyordum..kumholar orta ayarda dendi hep..bende baya araştırdım ciddi bi şekilde ve 2010 senesinden önceki üretimlerle 2010 ların ve 2011 (eğer varsa piyasada) hamurlarının çok farklı ve daha kaliteli olduğunu öğrendim.genelde kumholar için yağmurlu havalarda çok sakat deniyordu ama benimkilerde hiçbir sorun yok 2010 ekim ayı üretimi olduğu için...2010 yılı üretimlerden alırsanız çok iyi olur..ben 4 tane 225/40/18 kumho ecsta sport u 680 e aldım 6 taksit

aybars deniyordu değil denediğindeki tecruben önemli. ben hiçbir sıkıntı yaşamadım.benimkiler 2009 12. ay uretimliydi. ben 2010 8.ayda taktım.

he bu arada dun koplas sultanbeylinin satış temsilcisi arkadaşıma geldi. arkadaşımda benim gibi nakliyeci onunla konustuk biraz onun söylediği lastiklere %10 zam geldi ve bu sene sonuna kadar bi yuzde%10 daha gelecek dedi. yani bu altı ay içersin 220 liradan kumhoları almazsanız yeniden zam gelcek ve hesabım yanlış değilse 240tlden satılacak bence bi an evvel alın derim. bu arada isterseniz arkadaşımla konusabilirim kumho fiyatı için. babamın çocukluk arkadaşıda bu işi yapıyor.

ne almaya karar verirseniz verin..4 ünü birden değiştirin diyeceğim ama tahminen siz zaten öyle yapacaksıız gibi geliyor..
kullanmadım ama desenini en çok beğendiğim lastiktir kumho..

arkadaslar bende gecen ay aldım lastıklerı, kampanya falan degıl normal fiyat nakit ödemede 150 tl ye 225 45 17, 4 adete 600 tl odedım, sizin soyledıgınız fiyatkarı duyunca ne kadar ucuza almısım dedim, kumho ku31 2010 42. hafta lastıkler, kartalda kumho yetkılı bayisinden aldım, dileyen olursa bir arasın fiyat alsın.

Lastik seçimi ayrı bir konu ancak, tek ön lastik nasıl bitmiş, sebebi araştırıldı mı?

Geri
Üst Alt