Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumho lastik kullananlar ?

mrtcntkn

Kayıtlı Üye
arkadaşlar 18e geçme durumum olabilir..
kumho lastik kullanmış olanlar hala kullananlar deneyimlerini paylaşabilir mi ?
225/40/18 olucak..fren mesafesi-ıslak zemin-kuru zemin-viraj tutunma vs :)

Ben 195/55/15'te kullanıyorum. Su kanallı bi model benimki - powermax769 ama senin ölçüde sanırım yönlü bir lastik olacaktır.
Yönlü kumholarda su tahliyesinin çok zayıf olduğundan bahsediliyor.

Kışın geçme bence

bi önceki jantlarım 17" olduğu ara kumho kullanıyodum,çok memnundum hiçbi sıkıntı çıkarmadı.deli gibi makas atıyodum kuru asfaltta.5cm yayla birlikte virajlara fln girerkende tereddütsüz giriyodum.ıslak zemin tecrübem fazla olmadı sadece yaz için kullanmıştım

Ben ise lastiklerimden memnunum.
f/p olarak doğru bir tercih yaptığımı düşünüyorum bundan 1 yıl önce :)

ben daha yeni aldım çok bir tecrübem yok ama şimdilik çok iyi

kh 31 lastıklerım 195 45 16 ıle 100 000 km ye yakın yol yaptım su anda arkada hala onlar takılı onlere cyron aldım kumhoda aldıgım zevk yok

bıraz yol sesı alıyor ama ıdeal lastık
ınce yanakta balon yaptırmak nerdeyse cok zor

225/40/18 KU31 Ecsta SPT modelini kullanıyodum ben tek kelimeyle mükemmel. virajlarda bu kadar güzel tutunması zaten bi anda favori yaptı lastiği diyebilirim :) kuru zeminde nasıl sürüyosan ıslak zeminde de aynı şekilde sürebilirsin kafan rahat bi şekilde fren mesafesi mevsimine göre değişir ama genelleme yapıcak olursam tatmin edicektir seni. bi çok kez kasislerden hızlı geçmeme ve görmeyip gerçekten lastiği yarabilcek çukurlara girmeme rağmen en ufak bi sorun yaşamadım tabi bu çukurlara girmeni gerektirmesin :D fakat bi kere baya derin bi çukura düşmüştüm onda da balon yaptı :) yani düşünmeden git al memnun kalıcaksın kesinlikle

Gacırt gucurt :D arkadasımın focus unda var her araba parkedişinde gacırt gucurt lastik sesi :D

17.000 km kullandım.çok kez çukura girdim herhangi bi şekilde balon yapma söz konusu değil.bence fiyatına göre hakkını veren bi lastik.kuru zeminde gayet iyi performans veriyo ama ıslak zeminde güvenmediğim için şu ana kadar zorlamadım lastikleri.temkinli kullanıyorum biraz daha.ama bi sorun yaşamadım yine de.

Geri
Üst Alt