Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumho lastik kullananlar ?

muratcan aynı ebat lastık ben kullanıyorum kumho şuana kadar sıkıntı yaratmadı çok şükür memnunun ben

arkadaşlar kış şartlarından dolayı bu olayı erteledim.. :)
bütçeyide arttırırm nisan gibi falan bakalım

Kışın güven veren bir lastik değil. 205/40/17'sini kullandım bende eski aracımda.

Aynı ebatlarda maxis aldım sıfır olarak yağmurlu havalarda tutunma, fren mesafesi olarak maxis bence bir adım daha önde kumhoya nazaran.

Bende top sport jantların üzerinde gelen Kumho 7401 kar lastikleri var... Boşta duruyorlar, satıyorum. 29.07 galiba üretim tarihi. Daha sıfır gibi ama, ne fazla 1000km binilmiştir. Çok yumuşak bir lastik, karda yol tutuşunun iyi tutulu olduğunu okudum, kendim test etmedim, malum burası Adana :)
Kısa bir süre kullandım, gayet sessiz, ortalama bir lastik, yalnız çok taş topluyor :) dişler arasındaki boşluktan dolayı.
Eğer düşünürsen satıyorum şuanda...

Edit: Pardon, ölçüsünü yazmayı unutmuşum, 215-45-17.

Bende top sport jantların üzerinde gelen Kumho 7401 kar lastikleri var... Boşta duruyorlar, satıyorum. 29.07 galiba üretim tarihi. Daha sıfır gibi ama, ne fazla 1000km binilmiştir. Çok yumuşak bir lastik, karda yol tutuşunun iyi tutulu olduğunu okudum, kendim test etmedim, malum burası Adana :)
Kısa bir süre kullandım, gayet sessiz, ortalama bir lastik, yalnız çok taş topluyor :) dişler arasındaki boşluktan dolayı.
Eğer düşünürsen satıyorum şuanda...

Edit: Pardon, ölçüsünü yazmayı unutmuşum, 215-45-17.

bende zaten şuanda 225 45 17 Pirelli P7 lastik takımı var :) ayrıca 2007 29.hafta lastik 4 yılı doldurmuş ? lastik özelliğini kaybetmiştir :)
teşekkürler

murat bende 18'' jant ve kumho kullanıyorum,çokda memnunum kolay kolay balonda yapmıyor o kadar sert düşmeme rağmen hiç yapmadı henüz :D

kumho güzeldir parasının tam hakkı bence tabi michelin continental good year la kıyaslanmaz ama bir çok lastik markasından üstündür ben 19" lastikde 1 yıl kullandım 35 yanak bi tane bile balon yoktu yol tutuşuda fena deil

Geri
Üst Alt