Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumho Ku31 205/40/17 görüşünüz nedir?

bende 17" jantla beraber ku31 kullandım lastiğin gerçekden konfor anlamında berbat bi lastik yağmurlu havada aracın üstüne çıkmaya korkuyodum ama o kadar kasise falan girdim kaç kere jant eydim bu lastik balon yapmıyor abi yanaklar dayanıklı

yanakları XL yanı guclendırılmıstır.

Önceki mesajlarımdada belirttim Dunlop aldım ve kumhodan kat kat iyi daha öncede bu lastiği (dunlop) kullandım.Geçen gün bi test imkanı buldum kumho ile ama dunlop bariz bir şekilde iyi ve kumhoların büyük bölümünün ufalanma sorunu var bununda sebebi lastiğin kullanılmış lastiklerin eritilerek tekrar işlenmesinden kaynaklandığını söylüyorlar.Birde dunlop sp sport lm 703 çift yanaklı ve resimlerde ince gözükmesinin nedenide bu.Fiyat olarak kumhodan biraz pahalı ama buna değecek bir lastik.

xx

kesinlikle tavsiye etmem daha yeni bende aldım dunlop o kadadr iyiki anlatamam kalite önemli lastikde sonuçta can taşıyor...

Geri
Üst Alt