Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kumandadan tüm kapıları kilitleyip açma

hackman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar meraba nasılsınız. 2007 model seat leon var. kilitli kapıları açarken kumandadan açma düğmesine ilk basmada sadece şoför kapısı, ikinci basmada ise diğer kapılar açılıyor. ben ilk basmada tüm kapıların açılmasını istiyorum.nasıl yapabiliriz ? bu konuda bilgisi olan var mı

olabilir bilmiyorum ama ön sağ kapı da ikinci basmada açılıyor

benim ibiza da aynıydı ama çocuk kildi vardı ondan öyleydi. Bende basılı tutunca hepsi açılıyordu. ama sen basılı tutunca camlar da iner :) eğer çocuk kilidi ise yapacak bişey yok 2 kere basmaya devam

kullanım kılavuzuna bakın, onun bir yerde bir ayarı vardı ama hatırlamıyorum, içeriden kapı kilit düğmesine basılı tutarak bir şeyler yapınca tekliye dönüyordu sanırsam

Anahtarı şöför kapısına sokun ve açma yönünde tutun dörtlüler yanıp sönünce işleminiz hallolmuş olur aynı yöntemi kilitleme tarafına yapınca ilk şöför tarafı sonra yolcu kapıları aktif oluyordu

kurye ile elden teslime verildi

benım cordoba da aynı.en yakın vag store birini bulup kapı kilit vag codlarını değiştirmeniz ya da iptal etmeniz gerekmektedir.

Geri
Üst Alt