kumandadan tüm kapıları kilitleyip açma | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

kumandadan tüm kapıları kilitleyip açma

hackman

Kayıtlı Üye
arkadaşlar meraba nasılsınız. 2007 model seat leon var. kilitli kapıları açarken kumandadan açma düğmesine ilk basmada sadece şoför kapısı, ikinci basmada ise diğer kapılar açılıyor. ben ilk basmada tüm kapıların açılmasını istiyorum.nasıl yapabiliriz ? bu konuda bilgisi olan var mı

eserbaba

Kayıtlı Üye
benim ibiza da aynıydı ama çocuk kildi vardı ondan öyleydi. Bende basılı tutunca hepsi açılıyordu. ama sen basılı tutunca camlar da iner :) eğer çocuk kilidi ise yapacak bişey yok 2 kere basmaya devam

faw13

Kayıtlı Üye
kullanım kılavuzuna bakın, onun bir yerde bir ayarı vardı ama hatırlamıyorum, içeriden kapı kilit düğmesine basılı tutarak bir şeyler yapınca tekliye dönüyordu sanırsam

memet_one

VİP Üye
Administrator
Anahtarı şöför kapısına sokun ve açma yönünde tutun dörtlüler yanıp sönünce işleminiz hallolmuş olur aynı yöntemi kilitleme tarafına yapınca ilk şöför tarafı sonra yolcu kapıları aktif oluyordu

kurye ile elden teslime verildi

kirlisakal

Teknik Koordinatör
benım cordoba da aynı.en yakın vag store birini bulup kapı kilit vag codlarını değiştirmeniz ya da iptal etmeniz gerekmektedir.