Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumandadan cam ve ayna kapatma

ofaltindal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bizim cordobalar kumandadan aynalari ve cami kapatmiyo, kumandadan kapatma olayini yaptirma durumumuz olabilir mi yada yaptiran varmi ona göre bizde yaptiralim.

aracınız kaç model , eski model ise belkide o özelliğe sahib değildir , 2010 ibizamda benimde aynalarım kapanmıyor manuel olarak kapatmak zorundayız ama normal camlarımı anahtardan kapatabiliyorum , ibizanın style ve leonların tamamında bu özellik var diye biliyorum

aracınız kaç model , eski model ise belkide o özelliğe sahib değildir , 2010 ibizamda benimde aynalarım kapanmıyor manuel olarak kapatmak zorundayız ama normal camlarımı anahtardan kapatabiliyorum , ibizanın style ve leonların tamamında bu özellik var diye biliyorum

2006 s-rider modeli içerden manuel olarak aynaları kapatıyo ama camları kumanda ile değilde anahtar ile kapatınca kapatıyo o garip geldi zaten bana anahtar ile kapatıyo ama kumanda ile kapatmıyo bi araştıracam bakalım kumanda ile kapatma işi oluyormuymuş.

@Aykut_25

daha öncelerden cordobaya neler yapılabileceğini gördük :)

ozaman merakla bekliyorum aykut 25 hocamdan cevap...

Cok fazla meraklandırmadan bildigim kadarı ile ben anlatayım .
Arabanda immobilizer var ise dedigin gibi yapabiliyorsun
Bendede seat cordoba 2000 model stella var bir ara dediklerini arastırmıstım .
immobilizer olmadıgı için yapamamstım : )

bildigim kadari ile aynalari ve camlari kumandadan kapatabilmeniz icin camlar ve aynalar elektrikli (motorlu) olmasi gerekir.camlariniz buyuk ihtimal elektriklidir fakat aynalarinizin motorlu olup olmadigini bi arastirin bence.

bildigim kadari ile aynalari ve camlari kumandadan kapatabilmeniz icin camlar ve aynalar elektrikli (motorlu) olmasi gerekir.camlariniz buyuk ihtimal elektriklidir fakat aynalarinizin motorlu olup olmadigini bi arastirin bence.

camlarda aynalarda elektrikli zaten kumandadan değilde anahtardan aracı kilitleyince camları kendi kapatıyo ancak aynaları içeriden joyistic koldan kapatabiliyoruz.

Geri
Üst Alt