Kumandadan cam ve ayna kapatma | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kumandadan cam ve ayna kapatma

ofaltindal

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar bizim cordobalar kumandadan aynalari ve cami kapatmiyo, kumandadan kapatma olayini yaptirma durumumuz olabilir mi yada yaptiran varmi ona göre bizde yaptiralim.

SeFfAh

Kayıtlı Üye
aracınız kaç model , eski model ise belkide o özelliğe sahib değildir , 2010 ibizamda benimde aynalarım kapanmıyor manuel olarak kapatmak zorundayız ama normal camlarımı anahtardan kapatabiliyorum , ibizanın style ve leonların tamamında bu özellik var diye biliyorum

ofaltindal

Kayıtlı Üye
aracınız kaç model , eski model ise belkide o özelliğe sahib değildir , 2010 ibizamda benimde aynalarım kapanmıyor manuel olarak kapatmak zorundayız ama normal camlarımı anahtardan kapatabiliyorum , ibizanın style ve leonların tamamında bu özellik var diye biliyorum

2006 s-rider modeli içerden manuel olarak aynaları kapatıyo ama camları kumanda ile değilde anahtar ile kapatınca kapatıyo o garip geldi zaten bana anahtar ile kapatıyo ama kumanda ile kapatmıyo bi araştıracam bakalım kumanda ile kapatma işi oluyormuymuş.

cihangarip

Kayıtlı Üye
Cok fazla meraklandırmadan bildigim kadarı ile ben anlatayım .
Arabanda immobilizer var ise dedigin gibi yapabiliyorsun
Bendede seat cordoba 2000 model stella var bir ara dediklerini arastırmıstım .
immobilizer olmadıgı için yapamamstım : )

static-x

Kayıtlı Üye
bildigim kadari ile aynalari ve camlari kumandadan kapatabilmeniz icin camlar ve aynalar elektrikli (motorlu) olmasi gerekir.camlariniz buyuk ihtimal elektriklidir fakat aynalarinizin motorlu olup olmadigini bi arastirin bence.

ofaltindal

Kayıtlı Üye
bildigim kadari ile aynalari ve camlari kumandadan kapatabilmeniz icin camlar ve aynalar elektrikli (motorlu) olmasi gerekir.camlariniz buyuk ihtimal elektriklidir fakat aynalarinizin motorlu olup olmadigini bi arastirin bence.
camlarda aynalarda elektrikli zaten kumandadan değilde anahtardan aracı kilitleyince camları kendi kapatıyo ancak aynaları içeriden joyistic koldan kapatabiliyoruz.

Üst Alt