Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kumandadan bagaj açma

justasecond

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar aracım 2008 stylance modeli. Kumandadaki bagaj düğmesine bastığınızda bagaj tamamen açılıyor mu ? Bugün youtube da gördüm kumandadan bastığında kapak sonuna kadar açılıyor. Benim arabam ise sadece kilidini açıyor.. Kusura bakmayın aracım yeni olduğu için soruyorum :)

kumandadaki bagaj resmi ve düğmesi şudur ki; kapılar kilitliyken sadece bagajdan birşey almak istediğinizde sadece bagaj kilidini açar ve işinizi görür ve geri kapatırsınız tek seferliktir, bagaj kilidini açar siz açıp kapattıktan sonra ise kendiliğinden kitlenir.

Anlatmak istediği otomatik açılan bagaj kapağı. O işlem bagaj amortisörlerinin değiştirilmesiyle yapıyor. Biraz zajmetli ve yapan kişinin maharetli olması gerek. Yoksa kısa sürede kilitin damağını kırıp 300-400 lira masraf çıkarabilir. Bence gereksiz bir uygulama elle aç arabaya bagajdan inip binmiyorsan

MUSTAFA SARI

Teşekkür ederim cevabiniz için :) oyle bir sey yapmaya gerek yok o zaman. Demek ki videodaki adam kendine özgü bir sistem yapmış :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O işin işçiliği çok kardeşim
Zamanında upraşıp yaptık
Toplama parçalarla ve ustalık gerektiriyor.
Amortisör basıncını ayarlaman gerekir ki fazla oldupunda menteşelerin dahi zarar görür

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geri
Üst Alt