Üyelerimizin Albüm Fotoğrafları

1. Ataşehir

kumanda ile katlanır aynaların açılması

Konu, 'Leon 1P1 (2009+Makyajlı)' kısmında musti_58 tarafından paylaşıldı.

1. musti_58

musti_58 SCW Üyesi

65
    23
    8
    Merhaba, aracımda kumanda ile aynalar kapanıyor yalnız açılmıyor. Aracı çalıştırınca otomatik olarak açılıyor. Bütün leonlar da böyle midir ?

2. faw13

faw13 SCW Üyesi

621
    370
    63
    yeni kasa için konuşmak gerekirse, fabrika çıkışından kumandaya basılı tutunca kapatır, kontağı çevirince (motoru çalıştırmaya gerek yok) açılır. VAG-COM ile basılı tutmadan, kilitlendiği an kapanması sağlanabiliyor, benimki şu anda öyle, açınca açılması da sağlanabiliyormuş ama ben uğraşıp da onu yaptırmadım :D

Leonm@nia ve PATRON bunu beğendi.
  3. musti_58

musti_58 SCW Üyesi

65
    23
    8
    2012 model eski kasa aracım

4. Micqrop

Micqrop SCW Üyesi

336
    136
    43
    vagcom ile halledilebileceğini düşünüyorum. İstanbul da birçok nokta var bu işlerle uğraşan :)

5. psyc54

psyc54 SCW Üyesi

42
    23
    8
    ben motoru çalıştırsam da açılmıyor hep kumandadan açıp kapatıyorum!:confused:
    geri vitese alınca da indirmiyor ekrandan ayarladığım halde.

6. #ismail

#ismail SCW Üyesi

4.549
    1.702
    113
    Benim hatırladığım yan aynalarim kontrol tusunu otomatik kapanma acilma pozisyonunda biraktigimizda, kapiyi kumandadan kapattigimizda kapanir, acma yonunde bastigimizda aciliyordu. Bende bazen tutukluk yaparak acma yapmiyordu bende bi sefer arabayi acip aynalari kendim kontrol tusundan acip kapatiyordum. Duzeliyordu

-657li- ve Leonm@nia bunu beğendi.
  7. waddle

waddle SCW Üyesi

85
    32
    18
    İbizada da olsaymiş iyimis;)

8. -657li-

-657li- SCW Üyesi

44
    32
    18
    Acikcasi bu konuda aynalarin nasi kapandigini bende anlamis degilim kumandaya bi kere kisa basinca tum kapilar kitlenio uzun basili tutunca sadece isiklar bi kere yanip sonuo yani aynalari benim kapatmam icin buldugum yontem acma tusuna uzun basili tutuyorm tum camlar brz acilincada kapatma tusuna basili tutunca hem camlar hemde aynalar kapanio. Yaptigim is dogrumu sizce :)

9. psyc54

psyc54 SCW Üyesi

42
    23
    8
    ben vazgeçtim hiçbi şekil o teknolojiye ulaşamadım?
    basılı tutuyorum olmuyor,kapatmadan kitliyorum çıkıp bekliyorum hareket yok.

10. -657li-

-657li- SCW Üyesi

44
    32
    18
    insan böyle bi aracı olunca hiç bişeyi eksik olsun istemiyo demi :) benim araçta da ferrari kornası takılı izmirde korna sustu babamın elektrikçisine gittik kornanın elektrik rölesini değiştirdi başladı çalışmaya ama istanbula geldik yine sustu bu meret, kornaya basıyorum oda bana sanırım sigortadan geliyo sadece bi çıt yapıo ses seda yok bakalım çözücez bi şekilde anlamadım ama bu ayna olayında yarın ismail arkadaşımızn dediğini denicem bende el freninin yanındaki kumanda sağ ayna da duruo benim onu bi değiştirip ole denemem lazım anlaşılan.

Sayfayı Paylaş