Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kumanda ile katlanır aynaların açılması

Acikcasi bu konuda aynalarin nasi kapandigini bende anlamis degilim kumandaya bi kere kisa basinca tum kapilar kitlenio uzun basili tutunca sadece isiklar bi kere yanip sonuo yani aynalari benim kapatmam icin buldugum yontem acma tusuna uzun basili tutuyorm tum camlar brz acilincada kapatma tusuna basili tutunca hem camlar hemde aynalar kapanio. Yaptigim is dogrumu sizce :)
Aracınızın modeli ne? Garip geldi de yaptığınız is. Mk3 lerde kapıları kapatma tuşuna uzun süre basılı tuttuğunuz zaman ışıklar bir kere yanar söner ve işlem devam ederek aynalar da kapanır. Siz muhtemelen parmağınızı kaçırıyor olmalısınız. Bende de bazen oluyor parmak baskısı azalınca kapanmıyor sanki ve yeniden uzun süre basılı tutuyorum. Ayna hareketini hissedince bırakın gerisi kendiliğinden kapanıyor.

33 LE10

Aracınızın modeli ne? Garip geldi de yaptığınız is. Mk3 lerde kapıları kapatma tuşuna uzun süre basılı tuttuğunuz zaman ışıklar bir kere yanar söner ve işlem devam ederek aynalar da kapanır. Siz muhtemelen parmağınızı kaçırıyor olmalısınız. Bende de bazen oluyor parmak baskısı azalınca kapanmıyor sanki ve yeniden uzun süre basılı tutuyorum. Ayna hareketini hissedince bırakın gerisi kendiliğinden kapanıyor.

33 LE10

+1

Tüm olasılıkları deneyeceğimo_OAynaları öyle görebilmek için eve gidemiyorum kitleyip bekliyorum uzaktan,kapanmıyor kapanmıyor:D

Benim aracin modeli 2010 1.4 tsi stylance ben araci yeni aldim aldigimdan beri camlar kapaliyken tek seferde aynalari hic kapatamadim ya icerdeykn inmeden once kapatiyorm yada cikinca camlari acip tekrar uzun kapama yapinca aynalar kapanio. Durum bende boyle belkide kapatmayi bilmiorumdur farkli bi yontemide olabilir bilemiorumki

Ben araçta böle özelliğin oldugunu bılmıyodum aracı alırken tanıtan arkdasta göstermedi sagolsn bulusmada öğrettiler ben basılı tutup kapttıgımda ayna kapanıyo bi kere bastıgımda acmal icin kilidi otamatık acılıyo sıkıntı olmuyo bnm arac 2014 blmıyorm fark warmıdır ayrıca konum olarak bu ısıtma oluyo galiba su durmasn die orda tutuyorum bılmıyorm alakası var mıdır

ısıtmaya çeviriyorum dumanlar çıkıyor yağmurlu havada.
senkron olmasını istemiyorum , ayrı ayrı nasıl ayarlanıyor bilen?

Geri
Üst Alt