Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kumanda ile katlanır aynaların açılması

musti_58

Kayıtlı Üye
Merhaba, aracımda kumanda ile aynalar kapanıyor yalnız açılmıyor. Aracı çalıştırınca otomatik olarak açılıyor. Bütün leonlar da böyle midir ?

yeni kasa için konuşmak gerekirse, fabrika çıkışından kumandaya basılı tutunca kapatır, kontağı çevirince (motoru çalıştırmaya gerek yok) açılır. VAG-COM ile basılı tutmadan, kilitlendiği an kapanması sağlanabiliyor, benimki şu anda öyle, açınca açılması da sağlanabiliyormuş ama ben uğraşıp da onu yaptırmadım :D

vagcom ile halledilebileceğini düşünüyorum. İstanbul da birçok nokta var bu işlerle uğraşan :)

ben motoru çalıştırsam da açılmıyor hep kumandadan açıp kapatıyorum!:confused:
geri vitese alınca da indirmiyor ekrandan ayarladığım halde.

Benim hatırladığım yan aynalarim kontrol tusunu otomatik kapanma acilma pozisyonunda biraktigimizda, kapiyi kumandadan kapattigimizda kapanir, acma yonunde bastigimizda aciliyordu. Bende bazen tutukluk yaparak acma yapmiyordu bende bi sefer arabayi acip aynalari kendim kontrol tusundan acip kapatiyordum. Duzeliyordu

Acikcasi bu konuda aynalarin nasi kapandigini bende anlamis degilim kumandaya bi kere kisa basinca tum kapilar kitlenio uzun basili tutunca sadece isiklar bi kere yanip sonuo yani aynalari benim kapatmam icin buldugum yontem acma tusuna uzun basili tutuyorm tum camlar brz acilincada kapatma tusuna basili tutunca hem camlar hemde aynalar kapanio. Yaptigim is dogrumu sizce :)

ben vazgeçtim hiçbi şekil o teknolojiye ulaşamadım?
basılı tutuyorum olmuyor,kapatmadan kitliyorum çıkıp bekliyorum hareket yok.

insan böyle bi aracı olunca hiç bişeyi eksik olsun istemiyo demi :) benim araçta da ferrari kornası takılı izmirde korna sustu babamın elektrikçisine gittik kornanın elektrik rölesini değiştirdi başladı çalışmaya ama istanbula geldik yine sustu bu meret, kornaya basıyorum oda bana sanırım sigortadan geliyo sadece bi çıt yapıo ses seda yok bakalım çözücez bi şekilde anlamadım ama bu ayna olayında yarın ismail arkadaşımızn dediğini denicem bende el freninin yanındaki kumanda sağ ayna da duruo benim onu bi değiştirip ole denemem lazım anlaşılan.

Geri
Üst Alt