Kumanda İle Katlanan Ayna Sorunu. | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kumanda İle Katlanan Ayna Sorunu.

H.G.Koçer

Kayıtlı Üye
Çok aradım ama bulamadım bu konu varsa adminlerden çok özür diliyorum.
Kumanda ile açılan ve kapanan sunroof cam ve ayna kalibrasyonum bozuldu kalibrasyon nasıl yapılıyor bu konuda yardım istiyorum şimdiden teşekkürler

faw13

Kayıtlı Üye
yani denemedim ama belki sonuna kadar açıp kapatırsanız (sinyaller yanana kadar açın, sonra da kapatın) ayarlayabilir belki, ya da kullanım kılavuzunda da açıklayabilir :)

GeniuS

Kayıtlı Üye
Araç kaç model ön sol cam kapama tuşunu cam kapandıktan sonrada 4 Sn kapamaya basiniz ardindan anahtari disaridan kilitten kitleyerek açın acarkende açma yönünde bütün camlar acilana kadar basili tutun işlem tamamlanacak şayet bunlara rağmen olmuyorsa bcm beyni ariza geçmiştir kısa bir işlemlede onu resetlemeniz yada kodlamaniz gerekli

Sent from my iPhone using Tapatalk

H.G.Koçer

Kayıtlı Üye
Araç kaç model ön sol cam kapama tuşunu cam kapandıktan sonrada 4 Sn kapamaya basiniz ardindan anahtari disaridan kilitten kitleyerek açın acarkende açma yönünde bütün camlar acilana kadar basili tutun işlem tamamlanacak şayet bunlara rağmen olmuyorsa bcm beyni ariza geçmiştir kısa bir işlemlede onu resetlemeniz yada kodlamaniz gerekli

Sent from my iPhone using Tapatalk
Serviste çözdüm olayı arabayı çalıştırın şöför camını sonuna kadar indirin 3 sn bekleyin camı sonuna kadar kaldırıp 3 sn bekleyin işlem tamam