Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Küllük lambası

Bilgisayara bağlattım arıza kaydı oluşmuyor sadece sabahları yapıyor kontağı açıyorum tüm ışıklar sönüyor çalıştırınca abs ışığı yanıp sönüyor gün içinde bi daha yapmıyor

Bilgisayara bağlattım arıza kaydı oluşmuyor sadece sabahları yapıyor kontağı açıyorum tüm ışıklar sönüyor çalıştırınca abs ışığı yanıp sönüyor gün içinde bi daha yapmıyor
haa o bizim araclarda da var tüm ışıklar yanar teker teker söner en son abs söner..normal bişi bu kafaya takılcak bır durum değildir...

Benim farlarda bi problem yok gayet güzel aydınlatıyor fakat direksiyonu çevirdiğimde lambalarda bi kısılma oluyor cam açma düğmesine bastığımdada oluyor sabahları ilk çalıştırmamda abs ışığı yanıp sönüyor sizdede bu sorunlar varmı
Şimdiden teşekkürler
Direksiyonu çevirirken bende de oluyor. Sanki akü zayıfmış gibi farlar titreme yapıyor. Tam bilmiyorum ama sanırım direksiyon elektrikli. O yüzden olabilir. Fakat camları açtığımda bende aynı sorun olmuyor...
[doublepost=1454488879,1453360246][/doublepost]
kalitesizdir..osram brake %130 unlımited tavsiye derim tak kurtul...
@kirlisakal abi; 2004 CORDOBA far ampulleri uzun kısa cinsleri ne oluyo. H-? kaç alalım. Artı kendim takmak istiyorum. Tarif edebilir misin.
Saygılar. . .

Direksiyonu çevirirken bende de oluyor. Sanki akü zayıfmış gibi farlar titreme yapıyor. Tam bilmiyorum ama sanırım direksiyon elektrikli. O yüzden olabilir. Fakat camları açtığımda bende aynı sorun olmuyor...
[doublepost=1454488879,1453360246][/doublepost]
@kirlisakal abi; 2004 CORDOBA far ampulleri uzun kısa cinsleri ne oluyo. H-? kaç alalım. Artı kendim takmak istiyorum. Tarif edebilir misin.
Saygılar. . .
kısalar h7 uzun h3 sislerde h3 :) ...senin far takımın kısa uzun ayrı değil mi ayrısa dediklerimdir...

Geri
Üst Alt