Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kullanılmamış Bosch RCD 310 satılıktır!

Diesel Power

Kayıtlı Üye
2 hafta önce sıfır aldığım Altea'dan kullanılmadan sökülen Bosch RCD 310 cihazı 200 TL.ye satıyorum. Mümkünse Kocaeli bölgesinde elden teslim etmek isterim. Teşekkürler.

Güzel fiyat..

Hayırlı satışlar dilerim.

İstanbulda olupta kargoyla uğraşmak istemiyorum diyen olursa ben getirebilrim cihazı 20 şubat sonrası hafta içi hergün kocaeli git gel yapacağım için :D

alıcıya mükemmel fiyat

hayırlı satışlar

hayırlı satışlar ihtiyacı olan için fiyat gayet iyi

Hayırlı Satışlar Kaan,

ürünün ibiza 2011 deki standard teybden farkları nelerdir acaba?Biraz araştırdım fakat tam bulamadım bütün özelliklerini.Ayrıca en önemlisi bunu alırsam el kumandası ve aux girişim çalışacak mı?

Hayırlı Satışlar Kaan,

ürünün ibiza 2011 deki standard teybden farkları nelerdir acaba?Biraz araştırdım fakat tam bulamadım bütün özelliklerini.Ayrıca en önemlisi bunu alırsam el kumandası ve aux girişim çalışacak mı?

Özelden mesaj gönderdim.

Geri
Üst Alt