Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kullanıcı Kılavuzu (Yakıt Seviyesi)

yakıt alma konusunda gecen balık esırden donecegız arac kırmızı yanıyor :) arkadaşa dıyorum yakıt alalaım ben alışık degılım o daha gıder 50km dıyor yav arkadaş dedım kaz daglarına tırmacagız nerden bulacagız petrol takılırsak bı yamyonun arkadasına gece birde yok ya almaya gerek yok diyor.. 5-6 lt ıle yol yaptırmaya çalışıyor hala ben itiraz etsede girip 1oo tl mazot aldık ohhh keyiflwe devam etttik yolda diyor iyiki yakıt almışsın :)

tam fantezi adamıymış :)

Ben çok araştırma yaptım lpg konusunda. Hatta bu forumda bile bir sürü sorularım vardır :D Özelden arkadaşlara mesaj attıklarım bile vardır. hatta size şunu söyleyeyim. sahibinden com'da ki lpg'li ibizaların sahiplerine bile özelden mesaj attım... :D
ve şunu gördüm. ibizaya her marka lpg kiti uyumlu. Önemli olan iyi işçilik çıkaracak ustayı bulmak.
Şahsen benim aklımda brc-lovato ve landirenzo vardı...

özellikle bmv mercedes araçlara prins marka takılıyor sanırsam yüksek kaliteli birşey, atiker aklımdan bile geçmedi piyasada adı olsada, zavolli vs prins landirezzo bu işi kıvırır, brc aklıma gelmemişti :S

yakıt alma konusunda gecen balık esırden donecegız arac kırmızı yanıyor :) arkadaşa dıyorum yakıt alalaım ben alışık degılım o daha gıder 50km dıyor yav arkadaş dedım kaz daglarına tırmacagız nerden bulacagız petrol takılırsak bı yamyonun arkadasına gece birde yok ya almaya gerek yok diyor.. 5-6 lt ıle yol yaptırmaya çalışıyor hala ben itiraz etsede girip 1oo tl mazot aldık ohhh keyiflwe devam etttik yolda diyor iyiki yakıt almışsın :)

Hele ki mazotlu araçlarda depoyu hiç boş bırakmamak gerekli diye biliyorum...

özellikle bmv mercedes araçlara prins marka takılıyor sanırsam yüksek kaliteli birşey, atiker aklımdan bile geçmedi piyasada adı olsada, zavolli vs prins landirezzo bu işi kıvırır.

prins kaliteli olabillir lakin 2500'lerden başlıyor. zavoliyi bilmem ama ; brc -landirenzo-lovato iyidir. Ama en öncesi Usta usta usta...

LPG tankı bulup almak kolay, adam gibi usta bulmak zor iş, 100 tl fazla işçilik alacak ama bir daha düşünmeyeceksin arkana bakıp acaba diye, etraflıca araştırma yapmaya şimdiden başlayayım ben, herkes usta zaten memlekette :)

bu koku olayı genelde eksoz dan gelir ve nedeni de 8 valf olmasıdır bahsi geçen araçların mesela dikkat ettiyseniz şahin doğandan başka yumurta kasa 8 valf hyundailerden de gelir , tam olarak gazı yakamaz lar ve atarkende bu koku meydana gelir

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
bu koku olayı genelde eksoz dan gelir ve nedeni de 8 valf olmasıdır bahsi geçen araçların mesela dikkat ettiyseniz şahin doğandan başka yumurta kasa 8 valf hyundailerden de gelir , tam olarak gazı yakamaz lar ve atarkende bu koku meydana gelir

ibizada olmaz mı demek oluyor bu :)

olmaz bence de , dedğim gibi 8 valf motorlarda oluyor genelde :) bende ilk aldığımda gaz taktırmayı düşünüyordum ama zaten az yakıyor benzinlede ne kadar fark oluyor @bora55 yani 400 yakarsa km de benzinle gazla ne kadar yakar ?

• Beğen
Reaksiyonlar: ULU
Geri
Üst Alt