Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kullandığınız akaryakıt firmaları neler?

opet ile PO arasında gidip duruyordum fakat PO tavsiyemdir.

ben po dan bir türlü performans alamadım gitti. Araç bayılıyor gibi geliyor. Shell ile de hemen hemen aynı. Fakat opette araç daha seri bence. Belki fazla tüketim de yapıyor olabilir orasını ölçmedim. BP ile opeti ölçtüm, kesinlikle BP benzinde kötü. Bu yüzden opet kullanıyorum.

Opetten alıyorum yıllardır ama değiştirmeyi düşünüyorum. Henüz hangisine geçsem karar veremedim...

Evimin dibinde olduğu için genel anlamda bp'den alıyorum mazotu.

Opetten alınca mazotu hem motor daha gürültülü hemde çekişte azalma hissediyorum sanki.

Po ve total exellium çok güzel. Shell nitro çok yakıyor ama güzel gidiyor :)

İstanbuldaysam shell , sehir dışındaysam opet..

Her zaman Shell Kocaeli/ Derince 'de 3 adet Shell var bu istasyonların hepsi hem yakıt olarak hemde hizmet olarak iyiler

daha önce araştırmıştım turkıye petrollerı devlete aıt olduğu ıcın daha guvenılır olduğunu soylemıslerdı hile falan olmadığını ve benzının de oyle olduğunu soyledıler. bende tp den almaya başladım ama olmayan yerlerde PO kullanıyorum. ama yınede benzının kalıtesının firmayla degılde yakıt ıstasyonunun kendisi ile alakalı olduğunu dusunuorum.

Geri
Üst Alt