Kullandığınız akaryakıt firmaları neler? | SCW - Seat Club World - Seat, Seat Forum Türkiye
  • Merhaba Ziyaretçi hoşgeldin !
    Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan kayıt olunuz
    Hello Welcome to Guest!
    Register here to benefit more from the forum

Kullandığınız akaryakıt firmaları neler?

jokerfb41

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba,

Kullandığınız firmalar ne/neden? Tavsiye noktanız, kullandığınız istasyon için ne olur acaba? Görüşlerinizi, tavsiyelerinizi bekliyorum..

Teşekkürler..

platinne

Kayıtlı Üye
Az önce depoyu Türkiye Petrolleri'nden doldurdum. Mazot 3.94 TL. Babam Kırıkkale Rafinerisi'nde çalışıyor. Oradan doldurmamı istedi. İstanbul'da da istasyonları var. Ama Kırıkkale'deki gibi sağlam mıdır bilemiyorum.

İstanbul'da mazot aldığım sadece üç yer var. Maslak, Altunizade ve Orhanlı Opet. Bunlardan Maslak ve Orhanlı bayileri Mehmetçik Vakfı'nın. En azından oradan kafam rahat.

Agave

Kayıtlı Üye
Opet kullanıyorum. Opet yoksa ki çok nadirdir.. bp tercih ediyorum. Bp'nin benzini çok güzel fakat opetten daha çok puan alıyorum diye hemen hemen aynı kalite opetten alıyorum.

ceycey11

Kayıtlı Üye
buradaki shell bayii fiyaskosundan sonra

1. PO (Birde POCELL'e geçtim 200 tl yakıt hediye litrede de - dizel için- 12 kuruş indirim)

2. Total

KİREÇ

Trakya Bölge Sorumlusu
Arabayi plazadan cikarttigim gb opete girdim ve 1 yila yakin orayi kullandim taaki botaşta calisan arkadasimin en iyi benzin PO dadedi ve oraya gectim. Yaklasik 50 km daha fazla yol yapiyorum depoda fazlasi vardir.