Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kullanılmamış Çok Temiz...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
şanzıman büyük şanzımanmı küçük şanzımanmı eskiler bilir
ilanda takasa girmeyeceğini yazmışssın takas da yap işe yarıycak yada daha kolay paraya çevrilecek bir şeyle derim ben
hee öle desene abim 6 ileri takviyeli şanzıman var ben buçuklu şanzıman dendiğini biliyodumda bunu ilk defa duydum yani senn dediğin 6 kuru 6 yağlı şanzıamn :D:D bunu satıp birazı bana gelcek satışını verdirdiğim zaman oarayı şirkete saymam lazım

alırsın ford olursun lord kaçmaz..
(ilana lastikler % de kaçta onuda belirt eski kamyoncuyum bu tip kamyon alacaklar ilk lastiklere bakar 10 lastik 10 milyar)

Bende diyorum , bugün okula kamyonla gelen kimdi... Kanka tersaneden mal çekeriz bunla 1 ay'da deli kar ederiz. ara sıra insan tacirliği falan.

malı arap faikten alıyorduk, karabükte 2. yükleme yapılıyodu, adanaya kadarda ben kullanıyordum kamyonu :D

Hayırlı satışlar kardeşim :)

alırsın ford olursun lord kaçmaz..
(ilana lastikler % de kaçta onuda belirt eski kamyoncuyum bu tip kamyon alacaklar ilk lastiklere bakar 10 lastik 10 milyar)
genç kızın nazı fordcunun aragazı çekilmez :D
(zaten yazıyo abi orda % 20 die )

Bende diyorum , bugün okula kamyonla gelen kimdi... Kanka tersaneden mal çekeriz bunla 1 ay'da deli kar ederiz. ara sıra insan tacirliği falan.

malı arap faikten alıyorduk, karabükte 2. yükleme yapılıyodu, adanaya kadarda ben kullanıyordum kamyonu :D

Hayırlı satışlar kardeşim :)
bende babama onu diyorum knka ver şunu bana çalıştırayım die sen kamyona bindinmi okulu unutursun diyo :D tmm knka bidaha konuşayım ozmn beraber 2. kaptanıda buldum ozmn :D eyvalla knkacım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri
Üst Alt