Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kule gergisi

gültekin

Kayıtlı Üye
leon aracı olup kule gergisi taktıran varmı garantiden çıkarmı?

Kule gergisi uygulamasının garantiye etki edecegini sanmıyorum ama aracın virajlarda yol tutusunada fazladan etki etmez gibi geliyo dag yolları gibi çok virajlı yollarda biraz fayda saglasa'da sehir içi kullanımlarında gereksiz masraf gibi geliyo bana iyi araştırmak lazım leonlarımız zaten bu konuda gayet başarılı :eek:key:

Kele gergisi varmıymış leona göre varsada takılırsada niye yansın garanti arabaya zararı degil faydası olur:eek:key:

bu gün saat 2 de davutpaşa ya çıkan dere yolunda sağlam bastım leon la sanki araba amerikan filmlerindeki gibi g... altından sola doğru kaldı bu 2 oluyo yol tutuşu güzel ama biraz daha sağlamlaştırırmı esp yok zaten esp de çok bi işe yaramıyo araba yolda durmayınca zaten durmuyor.

bu gün saat 2 de davutpaşa ya çıkan dere yolunda sağlam bastım leon la sanki araba amerikan filmlerindeki gibi g... altından sola doğru kaldı bu 2 oluyo yol tutuşu güzel ama biraz daha sağlamlaştırırmı esp yok zaten esp de çok bi işe yaramıyo araba yolda durmayınca zaten durmuyor.

esp ıse yaramıyormu yaramıyorsa neden araca koymuslar bak sımdı merak ettım bunu bence aracında yok dıye oyle ıse yaramıyor gbı dusuncelere kapılmıssın ben ıse yaradıgını grdum hemde cok ıse yarıyor

topkapı kavşağında önümdeki audi savrulunca duvarada gömülünce orda bi işe yaramadığını anladım esp nin ferraride yerden 4 parmak yüksek takla attıktan sonra hepsi atıyo zaten esp ile ilgili değil kule gergisi ile ilgili bilgi almak istiyorum kullanan deneyimlerini anlatırsa soruma cevap bulmuş olurum iyi forum lar

hım demek ole espden ne beklıyosun sen vıraja 150yle gırıcende senı takla atmaktan mı kurtarıcak bunu beklıyosan cok beklersın senı kule gergısı bıle paklamaz sana ozel bır arac yapmak lazım sen fızıge aykırı seylerden bahsetmıssın bencede ıyı forumlar

not:pahalı aracları karsılastırmıyorum bana gereksız bızım ulasamycagımız araclardan ornek verme sımdı

türkiyede 150 km basıcak kavşak viraj varmı onu boşver yol varmı :))))))))))))))) kule gergisiyle aracın biraz daha iyi yola oturabileceğini düşünüyorum mesela tatlı virajlarda ama kullanmadığım için emin olamıyorum :))))))))))))))))))))

ozamn cevabını verım eger cok fazla bısey beklemıyceksen sadece tatlı vırajlar ıcın kullanıcam dıyosan ve selcuk abının dedıgı gıbı leona uygun bulduysan ısını gorucek

150 hızını abartı olarak verdım :D

amortisör kulelerindeki vidalar sökülecek öle takılacak olay basit gibi ama servise gidince yada ön takımla ilgili bi sorun olursa servisteki laleler sorun yaparmı bide sorun çıksa kule gergisini söksem yerine vidalasam anlaşılırmı.servisteki bi arkadaş şöle demişti agra jant aldın mesela eğer doğuş ta taktırmadıysan hangi yetkili servis takar sa taksın ön ve arka düzen garantiye girmiyor diyor yani doğuş anca satarsa sana oluyo servis dedi ben değil

Geri
Üst Alt