Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

kule gergisi

çöllü kardeş ya sen ne değişik bir kardeşmişsin verdiğin tavsiyelere teşekkürler allahtan danışma ücreti almıyorsun yoksa astarı yüzünden pahalı olurdu:))))))))))))))))

çöllü kardeş ya sen ne değişik bir kardeşmişsin verdiğin tavsiyelere teşekkürler allahtan danışma ücreti almıyorsun yoksa astarı yüzünden pahalı olurdu:))))))))))))))))

Sende hiç sohbet ehli değilmişin.. ağzın laf yapıyo ama sohbetinden bişey anlamadım... para vermeden böyle tepeden tepeden konuşuyosan, para alsak neler dersin merak ediyorum walla.. warsa bildiğin bi kahve söylede iki el tavla atalım bari, sarmadın sen beni;)

• Beğen
Reaksiyonlar: Duvi
bugün canım çok sıkkın sabahtan beri bütün ib...... ler beni buluyo sabah hanzonun biri brodwayla önüme atladı ondan kurtulduk kadının biri yolun ortasına firladı ondan da yırttık yolda buna benzer birkaç sorun atlattım işyerinde bir iki dümbük beni çok kızdırdı onlarında icabına bakıcam stres bastı spor yapalım dedik hanzonun biri oturmuş giyiniyo biraz müsade istedik herif başladı takırtı yapmaya akşam dan beri la havle vela kuvvet diyorum birinin başını yemeden yatıp zıbarsamda bu güne reset atmış olsam.

Adamın biri yabancı bir şehirde, bir evin kapısını çalarak, ricada bulunmuş..

-Pek susadım, buralarda su bulamadım, lütfen bana bir bardak su verir misiniz?

Kapıyı açan çocuk, adamın yüzüne bakarak, kısa bir tereddütten sonra :

-İstersen ayran getireyim, demiş.

Adam bu teklifi teşekkürle kabul etmiş; az sonra, çocuk bir çanak ayran getirmiş..

Adam ayranı içtikten sonra çocuk :

-İstersen daha getireyim, demiş.

-Zahmet olur yavrum demiş çok susayan adam.

-Hayır, zaten bu ayranın içine fare düştüğü için nasıl olsa dökecektik! demiş çocuk..

Bunun üzerine, adam iğrenerek, elindeki ayran çanağını hiddetle yere atıp parçalayınca, çocuk feryadı koparmış :

-Anne, kapıdaki adam köpeğin çanağını kırdı!

Kule gergisi gibi 2000li yıllardan kalma şeyler yerine sway bar veya coilover alın daha mantıklı
Ankarada yaşayan üyeler bilir konya yolundan oran dönen 270 derecelik sağa dönen bi viraj var normal araçlar 40 ile dönerken ben 70+ dönüyorum hatta bi gün yolda birlikte gazladığımız bi motorcuyla orda ufak bi kapıştık virajdan çıkıp düze gelene kadar arkamda seyretti
Yani kule gergisi filan boşverin sport up yay - sway bar gayet yeterli yol tutuşu sağlıyo
Birde esp işe yaramıyo demek frenler işe yaramıyo demek gibi şahsen günde 10 kere esp yakmadan günü bitirmem

Geri
Üst Alt