Hoşgeldiniz

Tüm özelliklerimizi kullanmak için şimdi bize katılın. Kayıt olduktan ve giriş yaptıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara cevaplar gönderebilir, üyelerinize itibar verebilir, kendi özel mesajlaşma sisteminizi alabilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Aynı zamanda ücretsiz stickerimizden de faydalanabilirsiniz.

Kule Gergisi ne işe yarar ??

2010 Leon için kule gergisi nereden bulabiliriz?
hangi marka daha aktif ve daha iyidir?
ön , arka , alt üst hepsi takılmalımıdır? neden hepsi takılmalıdır? benim bildiğim iskender atakan (rallici) sadece ön üst kullanıyor?
illaki bir bildiği vardır, ama bunlar nelerdir acaba? sizlerin yorumlarını alabilirmiyim?
teşekkürler.

2010 Leon için kule gergisi nereden bulabiliriz?
hangi marka daha aktif ve daha iyidir?
ön , arka , alt üst hepsi takılmalımıdır? neden hepsi takılmalıdır? benim bildiğim iskender atakan (rallici) sadece ön üst kullanıyor?
illaki bir bildiği vardır, ama bunlar nelerdir acaba? sizlerin yorumlarını alabilirmiyim?
teşekkürler.

tam takım olarak kullanmana gerek olduğunu düşünmüyorum sonuçta şehir içinde ralli yapmıyoruz güven performans açısından üst kullanımını tavsiye ederim bir önceki aracımda vardı ama daha buna takmak nasip olmadı bence 50-100 e bakma sparco al derim tabiki seçim gene sana ait olacaktır atilla kardeşim

teşekkür ederim.
ben asla ucuz mal tarftarı değilimdir. çünkü ucuz mal illaki biryerden patlak verir. kesinlikle Sparco düşünüyorum.

Geri
Üst Alt